KMP w Bielsku-Białej poszukuje świadków zdarzenia drogowego z 22 kwietnia
Czy byłeś świadkiem niedawnego zderzenia na skrzyżowaniu ulic w naszym mieście? Bielska policja prosi o pomoc w zebraniu informacji dotyczących wypadku, który miał miejsce 22 kwietnia.
  1. Wypadek z udziałem dwóch pojazdów: BMW i Bentley.
  2. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Grottgera.
  3. Godzina zdarzenia: około 15:50.
  4. Kontakt z policją: osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Policja apeluje do wszystkich, którzy byli obecni w rejonie ulic Cieszyńskiej i Grottgera w chwili zdarzenia, aby podzielili się swoimi obserwacjami. Każda, nawet najmniejsza informacja może być kluczowa w ustaleniu dokładnych okoliczności zdarzenia. Osoby, które mogły zarejestrować zdarzenie kamerami samochodowymi lub były bezpośrednimi świadkami, są proszone o kontakt z Referentem do Spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji, który mieści się przy ul. Wapiennej 45. Można także zadzwonić pod numer 47 857-12-60 lub wysłać informacje na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy mieszkańców do współpracy z lokalnymi służbami. Każdy akt obywatelskiej postawy jest na wagę złota i przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na naszych drogach.


Źródło: KMP w Bielsku-Białej