Turniej Mini Piłki Nożnej dla Przedszkolaków już w sobotę
Już w sobotę, 1 czerwca, na Stadionie Piłkarskim przy ulicy Młyńskiej 52 odbędzie się wielkie sportowe święto dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Turniej Mini Piłki Nożnej „Przedszkoliada” to doskonała okazja dla przedszkolaków, aby spróbować swoich sił na boisku i jednocześnie uczcić Dzień Dziecka.
  1. Turniej odbędzie się 1 czerwca na Stadionie Piłkarskim przy ulicy Młyńskiej 52.
  2. Udział wezmą przedszkolaki z lokalnych placówek.
  3. Uroczyste otwarcie zaplanowano na godzinę 9:30.
  4. Organizatorzy: Urząd Miejski, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz UKS Akademia Sportu.

W najbliższą sobotę, 1 czerwca, Stadion Piłkarski przy ulicy Młyńskiej 52 zamieni się w arenę sportowych zmagań najmłodszych mieszkańców. To wtedy odbędzie się kolejna edycja Turnieju Mini Piłki Nożnej „Przedszkoliada”, organizowana z okazji Dnia Dziecka.

Organizatorzy wydarzenia – Urząd Miejski, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz UKS Akademia Sportu – zapraszają do kibicowania młodym sportowcom. Turniej na popularnej „Górce” to doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i wspierać przedszkolaki, które z pewnością dadzą z siebie wszystko na boisku.

Uroczyste otwarcie turnieju zaplanowano na godzinę 9:30. Warto przyjść wcześniej, aby zająć dobre miejsca i nie przegapić żadnego z emocjonujących momentów. W rozgrywkach wezmą udział podopieczni bielskich przedszkoli, którzy z pewnością pokażą swoje piłkarskie umiejętności i wielkie serce do gry.

Podczas turnieju nie zabraknie również innych atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. To wyjątkowy dzień, który z pewnością na długo zostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania i kibicowania młodym sportowcom. Niech to będzie dzień pełen radości, uśmiechu i sportowej rywalizacji!


Źródło: BBOSIR