Dzień Dziecka na terenie komendy wojewódzkiej: atrakcje i zabawy dla najmłodszych
Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Dziecka! Już 8 czerwca teren komendy wojewódzkiej stanie się bajkowym miasteczkiem pełnym atrakcji dla dzieci policjantów i pracowników cywilnych. Szykujcie się na niezapomniane chwile pełne zabawy i emocji!
  1. Start imprezy o godzinie 9:30.
  2. Oficjalne powitanie przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.
  3. Mnóstwo atrakcji, w tym pokazy, konkursy i warsztaty.
  4. Specjalne strefy zabaw dla najmłodszych i starszych dzieci.

Już od godziny 9:30 zapraszamy Was na teren komendy wojewódzkiej, gdzie czeka na Was mnóstwo atrakcji. Dmuchańce, bańki mydlane, malowanie twarzy, alpaki i służbowe psy – to tylko niektóre z przygotowanych niespodzianek. Nie zabraknie również słodkości, które umilą czas najmłodszym.

O godzinie 10:00 uczestników pikniku przywita Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, insp. dr Tomasz Michułka. Po oficjalnym powitaniu będziecie mogli skorzystać z licznych atrakcji rozlokowanych na terenie komendy.

Wśród przygotowanych stoisk znajdziecie m.in. strzelnicę z wiatrówką, tor rowerowy, stoiska z alpakami, a także możliwość obejrzenia sprzętu pirotechnicznego. Dzieci będą miały okazję nauczyć się zgłaszać zdarzenia na numer alarmowy 112, zrobić sobie zdjęcia na fotelu sygnalitycznym i pobrać odbitki palców. Nie zabraknie także pysznych lodów i waty cukrowej.

Najmłodsze dzieci znajdą swoje miejsce w strefie malucha, gdzie będą mogły poskakać na dmuchańcach, rysować kredą na asfalcie oraz malować farbkami samochód. Starsze dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach malarskich pod okiem policyjnego artysty.

Atrakcji będzie naprawdę wiele! Każdy będzie mógł z bliska obejrzeć policyjne radiowozy, motocykle oraz specjalistyczny pojazd używany przez kontrterrorystów – TUR i armatę wodną – Tajfun. Odbędą się również pokazy szybkiej jazdy motocyklem, musztry paradnej, samoobrony oraz wyszkolenia psów i koni służbowych.

O wyjątkową atmosferę zadba Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, która wprowadzi wszystkich w bajkowy nastrój. To będzie dzień pełen niezapomnianych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci i dorosłych.

Nie zapomnijcie biletów i do zobaczenia 8 czerwca!


Według informacji z: Policja Bielsko-Biała