Sierż. Dawid Pach z Bielska-Białej zdobył dwa złote medale w Jiu-Jitsu
Sukces naszego lokalnego bohatera na arenie sportów walki! Sierżant Dawid Pach z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zdobył dwa złote medale w prestiżowych zawodach Jiu-Jitsu, demonstrując wyjątkowe umiejętności i determinację.
  1. Podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Jiu-Jitsu w Tarnowie Podgórnym, Dawid Pach wywalczył złote medale w kategoriach GI i No-GI.
  2. W zawodach, które odbyły się 27 kwietnia 2024 roku, policjant stoczył pięć pojedynków, wygrywając wszystkie.
  3. Na co dzień sierżant Pach pracuje w Wydziale Prewencji, gdzie także pełni funkcję instruktora taktyk i technik interwencji.
  4. Poza służbą Dawid Pach oddaje się pasji trenowania sztuk walki, w tym brazylijskiego Jiu-Jitsu i mieszanych sztuk walki (MMA).

Dawid Pach, który od młodości pasjonuje się sztukami walki, z imponującą precyzją i zaangażowaniem podchodzi do każdego aspektu swojego życia, zarówno zawodowego, jak i sportowego. Jego sukcesy na matach są odzwierciedleniem nie tylko fizycznego przygotowania, ale także mentalnej wytrzymałości i strategicznego myślenia, które są niezbędne w pracy policjanta.

Wspólnota lokalna ma powody do dumy, gdyż osiągnięcia Dawida wzbogacają wizerunek naszego miasta na sportowej mapie Polski. Jego zwycięstwa przyciągają uwagę nie tylko fanów sztuk walki, ale także młodych ludzi, dla których sierżant Pach może stać się inspiracją do rozwoju własnych pasji i umiejętności.

Gratulacje dla Dawida Pacha cieszą się szerokim echem wśród mieszkańców i kolegów z pracy, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne jego starty i kolejne sukcesy, zarówno na tatami, jak i w codziennych obowiązkach służbowych. Jego osiągnięcia są dowodem na to, że ciężka praca i determinacja zawsze przynoszą oczekiwane efekty.


Wg inf z: KMP w Bielsku-Białej