Zapraszamy na 22. edycję Bielskich Targów Ślubnych w hali pod Dębowcem
Zaplanuj swoje wesele z klasą! Nadchodzi XXII edycja Bielskich Targów Ślubnych, pełnych inspiracji i niezapomnianych wrażeń. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli przyszłym nowożeńcom zanurzyć się w świecie mody, muzyki i wyjątkowych smaków.
  1. XXII edycja Bielskich Targów Ślubnych odbędzie się w najbliższą niedzielę, 25 lutego.
  2. Lokalizacja: hala pod Dębowcem imienia Zbigniewa Pietrzykowskiego, ulica Karbowa 26.
  3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 16.00.
  4. Na targach będzie można zobaczyć najnowsze trendy w modzie ślubnej.
  5. Odbędą się prezentacje zespołów weselnych oraz samochodów ślubnych.
  6. Wystawcy przygotują liczne degustacje dla uczestników.
  7. Bilety dostępne będą zarówno online, jak i w dniu wydarzenia przy wejściu.

Czy marzysz o ślubie niczym z bajki? Pozwól sobie na chwilę niezwykłości i zainspiruj się na XXII Bielskich Targach Ślubnych. To doskonała okazja, aby zobaczyć, dotknąć i skosztować tego, co najlepsze w branży ślubnej – wszystko w jednym miejscu. Od najnowszych trendów w modzie ślubnej, poprzez wyjątkowe aranżacje muzyczne, aż po wyborne przekąski, które zachwycą Wasze podniebienia – te targi to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Niezapomniane występy muzyczne i pokazy samochodów to tylko wstęp do tego, co czeka na przyszłe pary młode. Dzięki prezentacjom najlepszych zespołów weselnych, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferowanego stylu muzyki. A przyszłe panny młode? Dla nich przygotowano prawdziwą perłę – najnowsze kolekcje sukien ślubnych, które sprawią, że poczują się jak prawdziwe księżniczki w dniu swojego wesela.

Bogactwo smaków serwowanych przez wystawców sprawi, że każdy odnajdzie coś dla siebie – od tradycyjnych przekąsek po nowoczesne interpretacje weselnych klasyków. To wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertami najlepszych kucharzy i cukierników, którzy swoimi dziełami sztuki kulinarnej mogą uświetnić najważniejszy dzień w życiu.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do zaplanowania ślubu, o którym zawsze marzyłeś. Odkryj, testuj i delektuj się możliwościami, które XXII Bielskie Targi Ślubne otwierają przed Tobą i Twoją drugą połówką. Niech ten dzień będzie początkiem wspaniałej przygody, którą wspólnie napiszecie.


Według informacji z: BBOSIR