Ośrodek Sportu i Rekreacji Bielsko-Biała: Zapraszamy na kontynuację Dni Zdrowia w hali pod Dębowcem
Zapraszamy mieszkańców Bielska-Białej na drugi dzień wydarzenia, które z pewnością przyczyni się do poprawy Waszego zdrowia i samopoczucia. Już w najbliższą sobotę, 18 lutego, hala pod Dębowcem otwiera swoje podwoje dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji medycznych oraz posłuchać ciekawych wykładów o zdrowiu. To wyjątkowa okazja, by zadbać o siebie na wielu poziomach – i to całkowicie za darmo.
  1. Wydarzenie odbędzie się w hali pod Dębowcem im. Zbigniewa Pietrzykowskiego, przy ulicy Karbowej 26.
  2. Z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych będzie można skorzystać w godzinach od 10:00 do 17:00.
  3. Przewidziane są również interesujące prelekcje i wykłady dotyczące różnorodnych aspektów zdrowego życia.
  4. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Dni Zdrowia organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Bielsko-Biała to nie tylko okazja do bezpłatnego skorzystania z porad ekspertów, ale także moment, w którym możemy zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad naszym codziennym stylem życia. Niekiedy drobne zmiany w naszych nawykach mogą przynieść zdumiewające efekty, a bezpośredni dostęp do wiedzy medycznej jest na wagę złota.

To, co wyróżnia Dni Zdrowia, to różnorodność tematów wykładów. Niezależnie od wieku czy kondycji, każdy znajdzie coś dla siebie. Dostęp do najnowszych badań, możliwość konsultacji z wybitnymi specjalistami i atmosfera otwartości na potrzeby uczestników – wszystko to sprawia, że warto zarezerwować sobie czas i odwiedzić halę pod Dębowcem w nadchodzącą sobotę.

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców Bielska-Białej, organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik wydarzenia otrzyma kompleksową opiekę i wsparcie na najwyższym poziomie. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by aktywnie spędzić dzień i jednocześnie zrobić coś dobrego dla swojego ciała i ducha.


Na podst. Ośrodek Sportu i Rekreacji Bielsko-Biała