Starosta Andrzej Płonka w Radiu Bielsko promuje Dni Zdrowia i mówi o dofinansowaniu
W nadchodzący weekend, Bielsko-Biała przekształci się w centrum promocji zdrowia dzięki wydarzeniu organizowanemu pod patronatem Starosty Andrzej Płonki. Hala pod Dębowcem stanie się miejscem, gdzie mieszkańcy powiatu będą mogli skorzystać z różnorodnych aktywności i konsultacji związanych ze zdrowym stylem życia. Dodatkowo, dzięki znacznemu dofinansowaniu z Ministerstwa Zdrowia, wydarzenie obiecuje być jeszcze bardziej atrakcyjne.
  1. Starosta Andrzej Płonka zapowiada Dni Zdrowia w Bielsku-Białej.
  2. Wydarzenie odbędzie się w ten weekend w hali pod Dębowcem.
  3. Do dyspozycji mieszkańców liczne atrakcje i konsultacje zdrowotne.
  4. Dofinansowanie z Ministerstwa Zdrowia wynosi 1,3 miliona złotych.
  5. W rozmowie z Red. Beatą Steklą starosta podkreślił znaczenie dofinansowania dla jakości wydarzenia.

Wizyta Starosty Bielskiego, Andrzeja Płonki, w studiu Radia Bielsko stała się okazją do omówienia szczegółów nadchodzących Dni Zdrowia. Organizowane w hali pod Dębowcem wydarzenie, to świetna okazja dla mieszkańców powiatu, aby zainteresować się zdrowym stylem życia oraz skorzystać z fachowej wiedzy specjalistów.

Istotnym elementem, który podnosi rangę tego przedsięwzięcia, jest dofinansowanie w wysokości 1,3 miliona złotych, które udało się pozyskać z Ministerstwa Zdrowia. Tak znaczące wsparcie pozwoli na zapewnienie szerokiego zakresu działań profilaktycznych i edukacyjnych, które mają na celu poprawę zdrowia i samopoczucia mieszkańców.

Podczas rozmowy z dziennikarką Beatą Steklą, Starosta Płonka szczegółowo omówił przeznaczenie środków oraz zaplanowane atrakcje, wskazując, że wydarzenie to ma być nie tylko okazją do nauki o zdrowym stylu życia, ale również świetną zabawą dla całych rodzin. Mieszkańcy powiatu Bielsko-Biała mają więc wyjątkową okazję do aktywnego spędzenia weekendu w atmosferze promującej zdrowie i dobre samopoczucie.


Na podst. Powiat Bielsko-Biała