OSiR Bielsko Biala: Walentynki na lodowisku
Magiczne chwile na lodzie w Bielsko-Białej już za nami! Walentynki to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas z bliską osobą w niecodzienny sposób. Mieszkańcy miasta mieli okazję uczestniczyć w romantycznych i pełnych zabawy atrakcjach na miejscowym lodowisku.
  1. Walentynkowe świętowanie odbyło się 14 lutego na lodowisku przy ulicy Słowackiego 27B.
  2. Zakochani, jak i ci, którzy chcieli miło spędzić czas, mogli wziąć udział w różnorodnych zabawach, konkurencjach i konkursach.
  3. Organizatorzy zapewnili atrakcyjne nagrody, w tym słodycze i vouchery, dzięki wsparciu sponsorów i partnerów.
  4. Za dekoracje lodowiska odpowiadała firma Balony 123, tworząc wyjątkową atmosferę.
  5. Zapowiedź kolejnego wydarzenia – „Lodowiskowe ostatki”, które odbędą się między 26 a 28 lutego, z biletami w promocyjnej cenie 5 złotych.

Jesteśmy przyzwyczajeni, że święto zakochanych kojarzy się z kolacjami przy świecach, prezentami i bukietami czerwonych róż. Jednak Bielsko-Biała udowodniła, że miłość można świętować również na lodzie, co jest świeżym i oryginalnym podejściem do tej tradycji. To wydarzenie umożliwiło nie tylko zakochanym, ale wszystkim chętnym, wspólne przeżywanie radości i zabawy w zimowej aurze.

Walentynki na lodowisku to doskonały przykład na to, jak lokalna społeczność może razem świętować, tworząc niezapomniane wspomnienia. Inicjatywy takie jak ta, pokazują, że miłość i bliskość nie zna granic, a wspólne aktywności fizyczne mogą zbliżać ludzi jeszcze bardziej.

Dzięki zaangażowaniu organizatorów, sponsorów i firm takich jak Balony 123, uczestnicy mogli cieszyć się nie tylko sportową rywalizacją, ale i estetycznym wyglądem lodowiska, co niewątpliwie wpływało na wyjątkową atmosferę tego dnia. Walentynki na lodowisku stały się wyjątkową okazją do świętowania miłości w aktywny i kreatywny sposób.

Na zakończenie warto wspomnieć o nadchodzących „Lodowiskowych ostatkach”, które obiecują równie dużo dobrej zabawy w przystępnej cenie. To świetna okazja, aby jeszcze raz w tym sezonie zimowym poczuć radość płynącą z jazdy na łyżwach, tym razem w karnawałowej atmosferze.


Na podstawie: OSiR Bielsko Biala