Zagrali dla Kacpra
W niedzielny poranek, hala Zbigniewa Pietrzykowskiego zamieniła się w arenę sportowej rywalizacji i rodzinnej zabawy, a wszystko to z myślą o niesieniu pomocy młodemu Kacprowi. Czy można sobie wyobrazić lepszy sposób na spędzenie wolnego czasu, niż grając w siatkówkę dla szczytnego celu? Dowiedz się, jak mieszkańcy Bielska-Białej połączyli sport z charytatywnością!
  • Turniej siatkówki "Gramy dla Kacpra" przyciągnął mieszkańców Bielska-Białej.
  • Wielopoziomowa rywalizacja amatorskich drużyn zaowocowała zaciętymi rozgrywkami.
  • Wydarzenie wzbogacono pokazami akrobatycznymi i animacjami dla najmłodszych.
  • Prezydent Miasta, Jarosław Klimaszewski, osobiście wsparł inicjatywę.

Bielsko-Biała ponownie udowodniło, że serce i sport mogą iść w parze. Hala imienia Zbigniewa Pietrzykowskiego przy ulicy Karbowej 26 stała się miejscem, gdzie społeczność lokalna zebrała się, by poprzez sportową rywalizację wesprzeć młodego mieszkańca miasta - Kacpra Pysia. VI edycja Charytatywnego turnieju siatkówki "Gramy dla Kacpra" zgromadziła amatorskie drużyny, które połączyły siły w walce o lepszą przyszłość chłopca.

Turniej, obfitujący w emocjonujące starcia, stanął na poziomie, który zaskoczył niejednego obserwatora. Rywalizacja sportowa, pełna zaciętości i sportowej pasji, była jednak tylko jednym z elementów tego wyjątkowego dnia. Organizatorzy zadbali również o to, by najmłodsi uczestnicy wydarzenia nie mieli czasu na nudę. Szereg animacji cyrkowych, gier i zabaw sprawił, że uśmiech nie schodził z twarzy dzieci.

Wyjątkowe znaczenie dla wydarzenia miała obecność Pana Jarosława Klimaszewskiego, Prezydenta Miasta Bielska-Białej, który swoją obecnością podkreślił wagę inicjatywy. Można śmiało stwierdzić, że wsparcie na najwyższym szczeblu samorządowym dodało turniejowi dodatkowego blasku.

Niedzielne popołudnie w hali imienia Zbigniewa Pietrzykowskiego to dowód na to, że mieszkańcy Bielska-Białej mają wielkie serca i potrafią wspólnie działać na rzecz innych. "Gramy dla Kacpra" to nie tylko turniej siatkówki, ale przede wszystkim święto solidarności i empatii, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.


Opierając się na: BBOSIR