Najwięksi producenci znaków drogowych w Polsce – lista

Znaki drogowe to elementy architektury miejskiej oraz wiejskiej, które na stałe wpisały się w krajobraz. Dzięki ich przestrzeganiu możliwe jest zachowanie bezpieczeństwa oraz kultury wśród wszystkich uczestników ruchu. Warto czasem zastanowić się nie tylko nad ich znaczeniem, ale także nad tym kto je produkuje. Przedstawimy 5 największych producentów znaków drogowych w Polsce.

DROGMAL – producent znaków drogowych ze Szczecina

DROGMAL to firma, która działa na rynku od prawie 20 lat (od 2003 roku). Jest to rodzinne przedsiębiorstwo, które oferuje szeroki zakres produktów i usług związanych z oznakowaniem poziomym, pionowym oraz urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego. W sprzedaży znaleźć można znaki: informacyjne, ostrzegawcze, zakazu, uzupełniające, tabliczki do nich oraz słupki i uchwyty do zamontowania. Oprócz produkcji znaków i innych elementów infrastruktury drogowej firma zajmuje się także: ich montażem, także w trybie awaryjnym, myciem oznakowania, oznakowaniem wszelkiego rodzaju robót oraz wynajem znaków drogowych.

UNISTOP – śląski producent znaków drogowych z Czeladzi

Producent znaków ze Śląska firma Unistop.pl działa całodobowo, oferując swoim klientom wsparcie nawet w awaryjnych sytuacjach. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można znaki drogowe wszelkiego rodzaju oraz urządzenie bezpieczeństwa ruchu drogowego – istnieje możliwość sprzedaży, jak i wynajmu poszczególnych elementów. To jednak nie wszystko, co oferuje firma, ponieważ w jej ofercie znaleźć można także: usługi malowania oznakowania poziomego, projektowanie organizacji ruchu oraz jej wykonanie, a także serwis i opiekę porealizacyjną, by oznakowanie służyło przez lata w niezmienionym stanie.

Znaki drogowe z PZM Wimet Józefów

PZM Wimet Józefów to kolejna mała, rodzinna firma z szerokim doświadczeniem. Swoją siedzibę posiada w podwarszawskim Józefowie. Działa nieprzerwanie od 1976 roku w sektorze drogowym, oferując szeroką ofertę znaków drogowych. Dodatkowo w jej ofercie znaleźć można oznakowanie dróg, urządzenia BRD, a także Miejski System Informacji. Ponadto przedsiębiorstwo posiada szerokie doświadczenie w branży wojskowej, policyjnej oraz w spawaniu i obróbce metali.

Krakowski producent znaków drogowych MATECH

Firma MATECH to kolejne na naszym liście przedsiębiorstwo, które zajmuje się kompleksowo oznakowaniem drogowym. Oprócz pionowego w ofercie znaleźć można: progi zwalniające, tablice kierunkowe, pachołki, słupki drogowe, sygnalizatory, separatory, azyle, barierki, lustra i wiele więcej dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa uczestnikom ruchu. Ponadto pracownicy firmy montują wszelkiego rodzaju elementy drogowe, jak i zajmują się wykonaniem oznakowania poziomego.

Znaki drogowe z Redy – ANDROS

Producent znaków drogowych ANDROS to ostatnia z firm na naszej liście, która zajmuje się produkcją znaków drogowych. W ofercie znaleźć można także elementy architektury miejskiej, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego i reklamy. Oprócz sprzedaży firma trudni się montażem oznakowania pionowego oraz malowaniem poziomego.