Jak wybrać firmę fotowoltaiczną na Śląsku?

Chcesz założyć panele fotowoltaiczne? Szukasz firmy, która ma je w swojej ofercie i zajmuje się ich montażem? Mieszkasz na Śląsku? Podpowiadamy, jak wybrać firmę fotowoltaiczną. Sprawdź, czym się kierować przy wyborze.

Fotowoltaika w Tychach – SIGMA Technology & Energy Solutions

Dzisiaj, w związku ze wzrostem popularności fotowoltaiki, powstaje coraz więcej firm, które zajmują się jej sprzedażą i montażem. Najlepiej szukać regionalnie. Fotowoltaika w Tychach i ościennych miastach z Sigmapolska.pl to rozwiązania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki którym można nie tylko ułatwić sobie życie, oszczędzić środowisko, ale i znacznie zaoszczędzić. Mieszkając w Tychach, ale i w okolicznych miastach, dobrze jest wziąć pod uwagę ofertę firmy Sigma, która korzysta z nowoczesnych narzędzi IT, pozwalających tworzyć system, który zapewnia kompleksowe usługi projektowania, generalnego wykonawstwa, ale i w razie konieczności – serwisu instalacji fotowoltaicznych.

Ekosun – fotowoltaika w Bielsku-Białej

Ekosun to firma z ponad 25-letnią historią. Tak więc od wielu lat zachęca swoich klientów do wybierania ekologicznych rozwiązań. Takich, które będą nie tylko zyskiem dla środowiska naturalnego, ale również poprawią jakość ich własnej codzienności. Ekosun swoje działania koncentruje przede wszystkim na pozyskiwaniu energii ze słońca. Właśnie dlatego w swojej ofercie mają panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, ale i pompy ciepła. Wieloletnie doświadczenie w branży, ciągłe podnoszenie kwalifikacji przez pracowników oraz ogromna wiedza sprawiają, że Ekosun jest w stanie zaoferować swoim klientom profesjonalną obsługę, wsparcie sprzedażowe, ale i opiekę w trakcie używania produktów zakupionych za pośrednictwem Ekosun.

Jamat Bielsko-Biała – fotowoltaika, magazyny energii i inne

W Bielsku-Białej swoją siedzibę, ale i showroom, ma firma Jamat. Jest to przedsiębiorstwo o wieloprofilowej specjalizacji, jednak skupiające się na zaoferowaniu szerokiego zakres usług z dziedziny energetyczno-elektrycznej. Jamat, choć ma kilkuletnie doświadczenie, to jednak skupia się na skrupulatnym śledzeniu wszelkich branżowych innowacji, dzięki czemu jest firmą z nowoczesną ofertą, którą bez problemu można dopasować tak do klientów indywidualnych, jak i firm. Jamat to nie tylko fotowoltaika, ale też magazyny energii, pompy ciepła, maty grzewcze i wiele, wiele innych usług związanych z innowacyjnymi sposobami pozyskiwania energii i ogrzewania budynków.

Jak wybrać firmę fotowoltaiczną na Śląsku?

To tylko trzy firmy działające na Śląsku spośród wielu, które mają swoją siedzibę w tym województwie. Wystarczy zajrzeć do Google, by przekonać się, ile przedsiębiorstw w okolicy zajmuje się fotowoltaiką. Duża ilość ofert nie ułatwia wyboru. Na co zwrócić uwagę? Najlepiej poprosić kilka firm o wycenę i ją porównać. Dobrze jest też sprawdzić, jak długo każde z przedsiębiorstw działa na rynku i jakie realizacje fotowoltaiczne ma na swoim koncie, można poprosić nawet o referencje. Powinno się stawiać na firmy, których pracownicy mają odpowiednie uprawnienia (OZE UDT). Warto poprosić o wzór umowy oraz kosztorys i się z nimi zapoznać jeszcze przed podjęciem decyzji.