W czwartek 5 września policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku zatrzymali 30-latka, który włamał się do budynku mieszkalnego w Bystrej i skradł elementy wyposażenia o wartości ponad 1500 złotych.

W okresie pomiędzy 29 sierpnia a 5 września br. doszło do włamania do budynku w Bystrej. Sprawca wyważył drzwi i dostał się do pomieszczeń domu mieszkalnego. Na miejscu dokonał kradzieży karniszy okiennych i klamek do drzwi o wartości 1550 zł, a następnie zbiegł. Dzięki intensywnej pracy policjantów z Komisariatu w Szczyrku udało się ustalić osobę odpowiedzialną za to włamanie. Mieszkaniec powiatu bielskiego został zatrzymany przez mundurowych w Wilkowicach. W chwili zatrzymania miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie. Włamywacz po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.