Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

 

Naprawy blacharki nie muszą oznaczać czasochłonnych i skomplikowanych prac wymagających lakierowania karoserii. Aktualnie coraz więcej serwisów oferuje specjalne usługi napraw bez lakierowania w technologii S.M.A.R.T.

Drobne usterki karoserii nie zawsze są groźne dla samochodu, ale mogą być nieestetyczne i obniżać jego wartość. W takim przypadku nie zawsze konieczne są tradycyjne naprawy blacharskie – zamiast nich można wykorzystać technologię S.M.A.R.T., która wykorzystywana jest przez wiele serwisów w całym kraju.

Profesjonalny serwis blacharski S.M.A.R.T. dostępny jest także u autoryzowanego dealera Ford – firmy Lipski z Warszawy.

Co warto wiedzieć o naprawach typu S.M.A.R.T.? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

Na czym polegają naprawy blacharskie S.M.A.R.T.?

Skrót typu S.M.A.R.T. odnosi się do angielskiego określenia Small and Medium Area Repair Techniques (techniki naprawy niewielkich i średnich powierzchni). To nowoczesne blacharstwo lakiernictwo, którego celem są szybkie i skuteczne naprawy w niskich cenach.

Naprawy blacharskie oraz naprawy lakiernicze typu S.M.A.R.T. sprawdzają się wtedy, gdy dochodzi do niewielkich usterek karoserii, na przykład polecane są przy:

  • usuwaniu wgnieceń w karoserii – naprawy blacharskie po gradobiciu, drobnych stłuczkach – są to naprawy blacharskie bez lakierowania

  • uszkodzeniu szyby czołowej na niewielkim obszarze – oczka, gwiazdki, pęknięcia

  • regenerowanie tapicerki samochodowej – skórzanej i z tkaniny

  • renowacja felg samochodowych, w tym aluminiowych

  • miejscowe lakierowanie bez demontażu elementów karoserii

  • spawanie elementów plastikowych

Naprawy blacharskie SMART czy S.M.A.R.T. wykonuje się z wykorzystaniem specjalnych narzędzi. Przykładowo, jeśli pojawiają się wgniecenia w karoserii, wtedy wykonuje się naprawy blacharskie wyciąganie wgnieceń bez konieczności lakierowania.

Dobry warsztat blacharsko lakierniczy specjalizujący się w takich naprawach będzie mógł wykonać je w ciągu jednego dnia – dzięki temu klient nie musi zostawiać auta w serwisie na dłuższy czas.

Dodatkowo, taka naprawa blacharki związana jest także z niskim kosztem – serwis typu S.M.A.R.T. to nawet kilkukrotnie niższe ceny niż tradycyjne metody naprawy.

Ile zapłacimy za naprawy blacharskie S.M.A.R.T.?

Gdy chodzi o szybkie naprawy blacharskie cennik usług świadczonych w technologii S.M.A.R.T. jest bardzo atrakcyjny.

Jeśli samochód jest po gradobiciu, wtedy za takie naprawy blacharskie cena najczęściej wynosi od 50 złotych za jedno wgniecenie. W przypadku naprawy całego pojazdu koszt na ogół wynosi 1000-2000 złotych, ale być wyższy w zależności od liczby wgnieceń.

Gdy zamierzamy wybrać specjalizujący się w naprawach S.M.A.R.T. serwis blacharski Warszawa albo w innym mieście, warto sprawdzić, czy posiada cennik na swojej stronie internetowej. Wyceny przygotowywane są także indywidualnie w zależności od stopnia uszkodzenia karoserii.

Gdzie dostępne są naprawy blacharskie S.M.A.R.T.?

Jeśli interesują nas szybkie naprawy blacharskie Warszawa i w innych miejscowościach w technologii S.M.A.R.T., oferty możemy znaleźć już teraz on-line.

Po wprowadzeniu do wyszukiwarki internetowej słów typu „blacharstwo lakiernictwo warszawa” możemy natychmiast zobaczyć adresy i oferty firm w tej branży. W sieci można znaleźć także opinie na temat serwisów wykonujących usługi typu S.M.A.R.T.

Podsumowując, gdy chodzi o niewielkie usterki karoserii, wtedy warto wybrać S.M.A.R.T. blacharstwo Warszawa i serwis Lipski to sprawdzona oferta!