Policjanci z komisariatu III zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przywłaszczenie pieniędzy, które otrzymał od klientów za dostarczone przesyłki kurierskie. Ponad 9 tys. zł zamiast wpłynąć do kasy firmy, trafiło do jego własnej kieszeni. Zatrzymany jest już po zarzutach. Za przestępstwo to grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Pracownik jednej z firm kurierskich w Bielsku-Białej uczynił sobie z tego procederu stałe źródło dochodu. Od kilku tygodni przywłaszczał przyjęte od klientów pieniądze za otrzymane przesyłki. Ponad 9 tys. zł zamiast wpłynąć do kasy firmy, trafiło do jego własnej kieszeni.

Wczoraj sprawca został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty przywłaszczenia cudzego mienia, za co grozi mu do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież