Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Chcesz nauczyć się tańczyć? Wybranie dobrej szkoły to podstawa! Teraz uczyć można się również w szkołach mistrzów – to najlepszy wybór dla osób, którym zależy na najlepszych rezultatach!

 

W Polskich miastach działa obecnie wiele szkół tańca. Znalezienie tej właściwej jest kluczowe dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją taneczną przygodę.

 

Do wyboru są również szkoły założone przez wielokrotnych mistrzów posiadających ogromne doświadczenie w tańcu nowoczesnym czy towarzyskim.

 

Jedną z takich szkół założył Agustin Egurrola  – jego „Egurrola Dance Studio” to obecnie sieć, której placówki znajdują się w największych miastach w kraju, która oferuje szeroką gamę zajęć tanecznych dla młodszych i starszych.

 

Agustin Egurrola – biografia

Agustin Egurrola to polski tancerz i choreograf, który ma pochodzenie polsko-kubańskie. Zaczął tańczyć wtedy, gdy miał 19 lat. Założył również własną formację taneczną. Na swoim koncie ma wiele choreografii, które używane były podczas ważnych wydarzeń.

 

Jest wielokrotnym Mistrzem Polski i wiele razy reprezentował nasz kraj podczas Mistrzostw Świata oraz Europy w tańcu. Także jest sędzią międzynarodowym tańca nowoczesnego i towarzyskiego.

 

Szerszej publiczności znany jest z uczestnictwa w programach „Mam Talent!” oraz „You Can Dance – Po prostu tańcz”, w których był jurorem.

 

Egurrola Dance Studio” – najlepszy wybór dla Ciebie!

Agustin Egurrola jest także założycielem sieci szkół tańca „Egurrola Dance Studio”, które działają w największych miastach w Polsce. Z ich ofertą można zapoznać się już teraz całkowicie przez internet!