Nowe godziny pracy administracji BBOSiR od 1 lipca 2024
Ważna informacja dla mieszkańców: od 1 lipca 2024 roku zmieniają się godziny pracy administracji Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi godzinami otwarcia, aby uniknąć nieporozumień.

Nowe godziny pracy administracji BBOSiR

Od 1 lipca 2024 roku obowiązują nowe godziny pracy administracji w siedzibie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, znajdującej się przy ulicy Marii Konopnickiej 5. Zmiany te mają na celu lepsze dostosowanie godzin otwarcia do potrzeb mieszkańców oraz usprawnienie obsługi interesantów.

Godziny otwarcia: poniedziałek-czwartek

Administracja BBOSiR będzie dostępna dla mieszkańców od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 15:30. W tych dniach można załatwiać wszelkie sprawy związane z działalnością Ośrodka, takie jak rezerwacje obiektów sportowych, uzyskiwanie informacji o wydarzeniach sportowych czy składanie wniosków.

Godziny otwarcia: piątek

W piątki administracja będzie pracować w skróconych godzinach, od 7:00 do 13:00. Skrócenie godzin pracy w piątek ma na celu umożliwienie pracownikom lepszej organizacji pracy oraz zapewnienie efektywnej obsługi interesantów w pozostałe dni tygodnia.

Zachęcamy do kontaktu

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do korzystania z jego usług w nowych godzinach pracy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego odwiedzenia siedziby przy ulicy Marii Konopnickiej 5.

Zmiana godzin pracy administracji ma na celu poprawę jakości obsługi mieszkańców oraz dostosowanie się do ich potrzeb. Mamy nadzieję, że nowe godziny otwarcia będą dla Państwa bardziej dogodne i umożliwią sprawniejsze załatwianie wszelkich spraw związanych z działalnością BBOSiR.


Na podst. BBOSIR