Bielskie Centrum Kultury: Nowe zajęcia od 1 lipca
Bielskie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców na cykl darmowych zajęć ruchowych, które rozpoczną się już 1 lipca. Bogaty program obejmuje różnorodne formy aktywności, dostosowane do różnych grup wiekowych i preferencji. To doskonała okazja, aby spędzić czas aktywnie i w miłym towarzystwie.

Różnorodność zajęć dla każdego

W Bielskim Centrum Kultury przygotowano szeroką gamę zajęć ruchowych, które zadowolą każdego uczestnika. Od 1 lipca będzie można uczestniczyć w takich aktywnościach jak Latino Solo, Chustotańce dla rodziców z dziećmi, Zdrowy Kręgosłup, Gimnastyka Taneczna oraz Slavica Dance. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania czy wieku.

Nowość: LaBlast Fitness

W tym roku na programie pojawiła się nowość, która z pewnością przyciągnie wielu entuzjastów fitnessu – LaBlast Fitness. Jest to innowacyjna forma aktywności fizycznej, która łączy elementy tańca z intensywnym treningiem. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczone instruktorki, gwarantując nie tylko dobrą zabawę, ale i efektywny trening.

Bez zapisów i opłat

Wszystkie zajęcia są darmowe i nie wymagają wcześniejszych zapisów. To doskonała okazja, aby spróbować różnych form aktywności i znaleźć coś, co sprawi nam największą przyjemność. Jak podkreślają organizatorzy, najważniejsza jest wspólna zabawa i integracja uczestników.

Zajęcia dla wszystkich grup wiekowych

Program zajęć w Bielskim Centrum Kultury jest skierowany do wszystkich, bez względu na wiek. Zaproszeni są zarówno starsi, jak i młodsi, duzi i mali, rodzice z dziećmi, młodzież oraz seniorzy. To doskonała okazja, aby spędzić czas aktywnie z rodziną i przyjaciółmi, jednocześnie dbając o zdrowie i kondycję fizyczną.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do aktywnego spędzenia czasu i poznania nowych form ruchu. Czekamy na was już od 1 lipca w Bielskim Centrum Kultury! Do zobaczenia!


Opierając się na: Bielskie Centrum Kultury