Strefa kibica na rynku: oglądaj mecze Polaków na żywo!
Emocje sportowe na najwyższym poziomie zagoszczą na naszym rynku! Już od 16 czerwca mieszkańcy będą mogli wspólnie kibicować reprezentacji Polski w piłkarskich Mistrzostwach Europy. Przygotowano wiele atrakcji, które umilą czas przed i po meczach.
  1. Otwarcie Strefy Kibica 16 czerwca.
  2. Transmisje wszystkich meczów Polaków oraz finałów.
  3. Zakaz spożywania alkoholu w strefie.
  4. Wiele atrakcji dla kibiców.

Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej do wspólnego kibicowania w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica. Na rynku stanie gigantyczny ekran, na którym będzie można śledzić mecze Polaków, półfinały oraz finał Mistrzostw Europy.

Inauguracja Strefy Kibica odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca, przy okazji meczu Polska - Holandia. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 15:00, ale strefa będzie otwarta już od godziny 14:00. Przed meczem przewidziane są liczne atrakcje, takie jak konkursy i malowanie twarzy.

Kolejne spotkania reprezentacji Polski również będą transmitowane na rynku. Warto zaznaczyć, że mecze z Austrią oraz Francją odbędą się 21 i 25 czerwca o godzinie 18:00. Jeśli Polacy awansują, także dalsze mecze będą pokazywane w Strefie Kibica.

Daty półfinałów to 9 i 10 lipca, natomiast finał odbędzie się 14 lipca. Wszystkie te wydarzenia można będzie obejrzeć bezpłatnie, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy przypominają o zakazie wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych w strefie.

Organizatorem wydarzenia jest Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zadbał o to, aby każdy kibic poczuł magię piłkarskich emocji w wyjątkowej atmosferze.

Nie przegap okazji do wspólnego kibicowania w sercu naszego miasta! Przyjdź i poczuj, jak sport łączy ludzi!


Na podstawie: OSiR Bielsko Biala