Nabór kandydatów do Rady Seniorów na lata 2024-2029
Prezydent Miasta Bielska-Białej, Jarosław Klimaszewski, ogłosił nabór kandydatów do Rady Seniorów na lata 2024-2029. To wyjątkowa szansa dla osób zaangażowanych w sprawy seniorów, aby wpłynąć na politykę miasta i poprawić jakość życia starszych mieszkańców.
  1. Trwa nabór kandydatów do Rady Seniorów.
  2. Wymagane jest poparcie co najmniej 20 osób powyżej 60. roku życia.
  3. Zgłoszenia można dokonać przez internet lub osobiście.
  4. Szczegółowe informacje dostępne są telefonicznie.

Kandydatem na członka Rady Seniorów może być przedstawiciel organizacji działających na rzecz seniorów, takich jak organizacje pozarządowe czy uniwersytety trzeciego wieku. Alternatywnie, osoba indywidualna, zamieszkująca w Bielsku-Białej, może zgłosić swoją kandydaturę, jeśli uzyska poparcie co najmniej 20 mieszkańców miasta powyżej 60. roku życia.

Osoby i organizacje popierające kandydaturę mogą zgłosić lub poprzeć tylko jedną osobę. To ważne, aby każdy kandydat miał równe szanse i aby poparcie było autentyczne i przemyślane.

Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Seniorów Bielska-Białej lub osobiście w Centrum Seniora przy ulicy Romana Dmowskiego 6 na trzecim piętrze.

Dodatkowe informacje na temat naboru można uzyskać pod numerami telefonów: 33 49 71 753 lub 754. To doskonała okazja, aby zapytać o szczegóły i upewnić się, że spełnia się wszystkie wymagania przed złożeniem zgłoszenia.

Rada Seniorów to platforma, która umożliwia seniorom aktywne uczestnictwo w życiu miasta i wpływanie na decyzje dotyczące ich społeczności. Udział w Radzie to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim realna możliwość wprowadzania zmian i poprawy warunków życia starszych mieszkańców.


Na podstawie: BBOSIR