Akcja krwiodawstwa na placu Ratuszowym już 6 czerwca
W najbliższy czwartek, 6 czerwca 2024 r., na placu Ratuszowym odbędzie się akcja krwiodawstwa organizowana przez Urząd Miejski we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. To doskonała okazja, aby oddać krew i wesprzeć potrzebujących.
  1. Data: 6 czerwca 2024 r.
  2. Godziny: 8:00-13:30
  3. Miejsce: Plac Ratuszowy
  4. Rejestracja: Hol Ratusza

Akcja krwiodawstwa to szansa dla mieszkańców naszego miasta, aby w prosty sposób zrobić coś dobrego dla innych. Oddawanie krwi to gest, który może uratować życie. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.

Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miejski, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, Oddziałem Terenowym w Bielsku-Białej. Rejestracja dawców będzie odbywać się w holu Ratusza.

Oddanie krwi to nie tylko pomoc dla potrzebujących, ale również sposób na dbanie o własne zdrowie. Regularne oddawanie krwi wspiera regenerację organizmu i może przynieść korzyści zdrowotne dla dawcy. Jeśli jeszcze nie oddałeś krwi, to teraz jest idealny moment, aby zacząć.

Pamiętajmy, że każda kropla krwi jest na wagę złota. Zachęcamy wszystkich, którzy mogą, do wzięcia udziału w akcji i wsparcia tych, którzy najbardziej tego potrzebują.


Opierając się na: BBOSIR