KMP w Bielsku-Białej apeluje o pomoc w identyfikacji świadków wypadku na dworcu
W sercu Bielska-Białej, na tle wieczornych świateł dworca autobusowego, rozegrał się dramat drogowy, który poszukuje swoich świadków. Wydarzenie to, mające miejsce na ulicy Warszawskiej, wzbudziło już szeroki odzew w lokalnej społeczności. Policja apeluje do mieszkańców o pomoc.
  1. Zdarzenie drogowe z udziałem około 60-letniej kobiety miało miejsce 12 lutego 2024 r., między godziną 20.30 a 21.30.
  2. Lokalizacja incydentu to dolna płyta dworca autobusowego przy ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej.
  3. Policja prosi o kontakt osoby, które były na miejscu zdarzenia lub posiadają informacje mogące przyczynić się do jego wyjaśnienia.

Wieczór 12 lutego na dolnej płycie dworca autobusowego zmienił się w scenę niepokojących wydarzeń. Bielsko-Biała, zwykle spokojne i tętniące życiem miasto, tego dnia stało się miejscem, z którego policja poszukuje świadków ważnego dla nich zdarzenia. Apel skierowany jest do wszystkich, którzy mogli być świadkami incydentu, lub mają wiedzę na temat okoliczności tej sytuacji.

Przy ulicy Warszawskiej, sercu komunikacyjnym miasta, gdzie tętno życia nigdy się nie zatrzymuje, doszło do zdarzenia, które może wydawać się jedynie przelotnym momentem. Jednak dla osób bezpośrednio zaangażowanych i dla funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej, jest to kwestia o znaczeniu szczególnym.

Bezcenna może okazać się każda informacja, wskazówka lub choćby szczegół, który pomoże rozjaśnić okoliczności tego zdarzenia. W związku z tym, mieszkańcy Bielska-Białej i okolic, którzy byli świadkami zdarzenia lub po prostu znajdowali się w pobliżu, są proszeni o kontakt. Służby apelują, by podzielić się informacjami, które mogą być kluczem do wyjaśnienia całej sprawy.

Osoby mogące przyczynić się do wyjaśnienia tej zagadki proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej. Każdy, kto może dodać kolejny kawałek do tej układanki, staje się cennym świadkiem w oczach praworządności. Pamiętajmy, że nasza czujność i gotowość do pomocy mogą odgrywać kluczową rolę w odkrywaniu prawdy o wydarzeniach, które poruszają nasze miasto.


Wg inf z: KMP w Bielsku-Białej