Ośrodek Sportu i Rekreacji Bielsko-Biała: Aktywne ferie w BBOSiR
Gdy zima trzyma w swoim lodowym uścisku, Bielsko-Biała roztapia szarość codzienności aktywnym wypoczynkiem! Odkryj, jak możesz wykorzystać ferie zimowe, nie wychodząc poza granice miasta.
  • Bielsko-Biała zaprasza na ferie pełne sportu i zabawy.
  • Różnorodne zajęcia dla każdego - od samoobrony po sporty drużynowe.
  • Doskonała okazja do zdrowej rywalizacji i nauki nowych umiejętności.

Zamiast zostawać w domu przed ekranem, dlaczego by nie wykorzystać zimowego czasu na rozwijanie swoich pasji i umiejętności? Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsko-Białej zaprasza wszystkich mieszkańców, zarówno młodszych, jak i starszych, do aktywnego spędzania czasu podczas ferii zimowych.

Mała wojowniczka czy też przyszły olimpijczyk w pływaniu? To możliwe, dzięki kursom samoobrony dla dziewcząt i kobiet oraz zajęciom pływackim dla najmłodszych. Bielsko-Biała stawia na różnorodność i bezpieczeństwo, oferując specjalnie zaprojektowane kursy, które nie tylko uczą, ale i inspirują.

Jeśli rywalizacja to Twoje drugie imię, przygotuj się na emocjonujące turnieje. Czy to strategiczne pojedynki na szachownicy, dynamiczne starcia przy stole do ping-ponga czy zespołowe dreszcze emocji na boisku do koszykówki lub piłki nożnej - każdy znajdzie coś dla siebie. Zawody te nie tylko podnoszą adrenalinę, ale także uczą zdrowego ducha rywalizacji i pracy w zespole.

Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, by ferie stały się przygodą. Odkryj sportowe serce Bielska-Białej i zrób coś dla ciała i ducha. Wszak aktywność fizyczna to nie tylko kwestia kondycji, ale również doskonały sposób na zimowe bluesy!


Na podstawie: Ośrodek Sportu i Rekreacji Bielsko-Biała