Ośrodek Sportu i Rekreacji Bielsko-Biała: Półmetek ferii zimowych na obiektach Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Zima w mieście pełna emocji – niezwykłe wydarzenia sportowe w Bielsku-Białej! Minął już pierwszy tydzień ferii zimowych, a mieszkańcy mogli cieszyć się mnóstwem atrakcji – od tenisa stołowego po zjazdy na niekonwencjonalnych pojazdach. Czy jesteś gotowy na kolejne dni pełne aktywności?
  • Bielsko-Biała świętuje półmetek ferii zimowych wydarzeniami sportowymi dla każdego.
  • Rodzinne zespoły zdobywały stok Dębowca na "Byle Cym".
  • Rekordowa liczba uczestników w I Grand Prix w tenisie stołowym dla seniorów i weteranów.
  • Wyróżnienie dla Marka Gracza za wkład w rozwój tenisa stołowego.
  • Zaproszenie na lodowiskowy karnawał i więcej atrakcji w drugim tygodniu ferii.

Zima to czas, kiedy miasto Bielsko-Biała tętni życiem dzięki mnogości propozycji od Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zmagania młodych talentów w hali "Victoria" podczas pierwszej odsłony Grand Prix w tenisie stołowym zdają się być odzwierciedleniem pasji i zaangażowania młodzieży w sport.

Mimo kapryśnej pogody, Stok Dębowca przyciągnął rodzinne zespoły, które z niecodzienną inwencją i zapałem mierzyły się z trasą na swych oryginalnych maszynach w ramach zabawy "Zjazd na 'Byle Cym'".

Marek Gracz został doceniony za poświęcenie i wkład w rozwój tenisa stołowym, co potwierdza społeczne uznanie dla osób prężnie działających na rzecz sportu. Uroczystość uhonorowania tego wybitnego działacza zgromadziła ważne postaci ze świata sportu i biznesu.

Ostatnie dni ferii obiecują być równie ekscytujące – szczególnie zapraszamy na karnawałowe szaleństwo na lodowisku. Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów i partnerów za wsparcie, które sprawia, że wydarzenia sportowe w naszym mieście skupiają wokół siebie coraz większą społeczność.

Akcję zimowych ferii w Bielsku-Białej warto kontynuować, korzystając z możliwości, jakie oferuje lokalna infrastruktura sportowo-rekreacyjna. Dla miłośników aktywnego wypoczynku drzwi do przygody zawsze pozostają otwarte!


Źródło: Ośrodek Sportu i Rekreacji Bielsko-Biała