Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

apel 9W dniu 16 listopada 2018r. w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości.

Podczas uroczystości zostały wręczone awanse na wyższe stopnie służbowe oraz nagrody pieniężne Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz zaangażowanie na rzecz ochrony przeciwpożarowej w województwie śląskim.

W trackie uroczystości komendant miejski PSP w Bielsku-Białej wręczył nagrodę jubileuszową za 35 lat służby/pracy zastępcy naczelnika wydziału operacyjno-szkoleniowego mł. bryg. Adamowi Hałat.

Na zakończenie uroczystości bryg. Zbigniew Mizera, komendant miejski PSP w Bielsku-Białej podziękował bielskim strażakom za zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.

apel 1apel 2apel 4apel 13apel 14apel 16


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.