Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Zarówno zanieczyszczone, jak i nadmiernie suche powietrze jest niebezpieczne dla zdrowia. Wybierając zaawansowany oczyszczacz SHARP KC-D50EUW możesz zadbać kompleksowo o siebie oraz o swoich bliskich!

 

Praktycznie od jesieni aż do wczesnej wiosny poziomy zanieczyszczenia powietrza w Polsce są nagminnie przekraczane. Pyły wraz z rakotwórczymi związkami utrzymujące się w atmosferze są niebezpieczne dla każdego z nas. Przedostają się również do naszych domów i mieszkań, stanowiąc duże zagrożenie dla układu oddechowego i krwionośnego.

 

W okresie grzewczym powietrze często jest także nadmiernie suche, co wynika z jego podwyższonej temperatury. Wtedy jesteśmy bardziej narażeni na infekcje gardła, ponieważ częściej dochodzi do przesuszenia śluzówek i osłabienia odporności, a tym samym większej podatności na zakażenia wirusami i bakteriami.

 

Rozwiązaniem tych dwóch problemów jest oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania – strzałem w dziesiątkę może być model SHARP KC-D50EUW, który potrafi jednocześnie oczyszczać, ale również nawilżać powietrze.

 

Oczyszczacz i nawilżacz SHARP KC-D50EUW bazuje na zaawansowanej technologii, która umożliwia wielostopniowe filtrowanie i jonizowanie powietrza. W efekcie można pozbyć się nawet 99,97% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, w tym także pyłów PM 2,5.

 

Urządzenie może działać również jako w nawilżacz powietrza – jest on dodatkowo zabezpieczony przed rozwojem mikroorganizmów, dlatego jest bezpieczny w stosowaniu. Dzięki tej funkcji można uzyskać także efekt chłodzenia – wystarczy dodać do wody kostki lodu!