Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej i pracownicy ochrony zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o kradzież sklepową. Łupem sprawcy padły kosmetyki i odzież sportowa o wartości blisko 4 tysięcy zł. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, zatrzymany usłyszy zarzuty. Za kradzież grozi mu do 5 lat za kratami.

Do kradzieży doszło w centrum handlowym przy bielskiej ul. Mostowej. Sprawca okradł sklep sportowy i drogerię. Jego łupem padły kosmetyki i odzież o wartości prawie 4 tysięcy zł. Nie umknęło to uwadze ochroniarzy. Wczoraj po południu pracownicy ochrony rozpoznali rabusia. Ujęli go i przekazali go w ręce patrolu.

Zatrzymany był już notowany za podobne czyny. Został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież