Uwaga! Upał (komunikat RSO) Uwaga! Upał (komunikat RSO)

Głosy Mistrzyń w Bielsku-Białej: jesienny wieczór z wielkimi głosami kobiet

Grafika promocyjna wydarzenia Głosy Mistrzyń w Bielsku-Białej: jesienny wieczór z wielkimi głosami kobiet

Bielsko-Biała szykuje się na koncert, który może mocno poruszyć emocje „Głosy Mistrzyń” to wieczór poświęcony legendarnym artystkom i ich utworom w nowych, zmysłowych aranżacjach. Będzie nostalgicznie, pięknie i bardzo muzycznie — idealny plan na jesienny wieczór, zwłaszcza jeśli chcesz posłuchać ponadczasowych przebojów w wyjątkowej oprawie.

Szczegóły wydarzenia „Głosy Mistrzyń”

Data i godzina: 9 maja 2027 (niedziela), godz. 17:00
Miejsce: Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, ul. Słowackiego 27, Bielsko-Biała
Bilety / wejściówki / cena: w opisie wydarzenia nie podano informacji o cenie ani zasadach zakupu biletów

Co czeka na publiczność?

To nie będzie zwykły koncert, tylko muzyczna podróż przez utwory kobiet, które na stałe zapisały się w historii sceny Organizatorzy zapowiadają wieczór pełen emocji, mocnych wokali i klimatu, który ma działać na wszystkie zmysły.

W programie mają pojawić się piosenki kojarzone z takimi ikonami jak:

  • Agnieszka Osiecka
  • Anna Jantar
  • Kora Jackowska
  • Whitney Houston
  • Tina Turner

Brzmi jak wydarzenie stworzone dla osób, które lubią koncerty z charakterem, ale też dla tych, którzy cenią dobrze znane melodie podane w świeżej, scenicznej odsłonie Szczególnie może to być ciekawy wieczór dla mam, sióstr, przyjaciółek i wszystkich, którzy lubią muzykę z emocjami w tle.

Link do wydarzenia na Facebooku