Bielsko-Biała świętuje Kacpra Tomasiaka - muzyka, tłum i spotkanie z mistrzem

FOT. Bielskie Centrum Kultury
Plac Wojska Polskiego zmieni się w scenę miejskiej radości, gdzie Bielsko-Biała podziękuje swojemu olimpijczykowi. Miasto organizuje wydarzenie, które ma połączyć dźwięk góralskich riffów, klubowe rytmy i wspólne gratulacje dla Kacpra Tomasiaka.
- Na placu Wojska Polskiego odbędzie się wydarzenie “Skaczemy razem z mistrzem!” z muzyką i podziękowaniami
- Muzyka, uściski i zdjęcia będą częścią miejskiego podziękowania - weź flagę i dobry nastrój
Na placu Wojska Polskiego odbędzie się wydarzenie “Skaczemy razem z mistrzem!” z muzyką i podziękowaniami
W niedzielę - 1 marca o godz. 17.30 na placu Wojska Polskiego mieszkańcy spotkają się, by na żywo podziękować Kacprowi za medalowe chwile. W programie najpierw rozkręcanie nastroju przez DJ-a, potem oficjalne powitanie i wspomnienia z olimpijskich startów, a na deser góralska dawka energii. Wstęp wolny. Wstęp wolny. 😊
Grafik wieczoru:
- 17.30 - rozgrzewka muzyczna DJ Michał J. Sandecki - spodziewać się można rytmów, które podniosą napięcie jak przed skokiem
- następnie - oficjalne powitanie Kacpra Tomasiaka, krótkie przemówienia i moment na gratulacje od miasta
- po powitaniu - koncert zespołu Zakopower z udziałem publiczności i wspólnym śpiewaniem 🎶
Muzyka, uściski i zdjęcia będą częścią miejskiego podziękowania - weź flagę i dobry nastrój
Organizatorzy przewidują atmosferę radosnego świętowania - spotkanie ma być okazją do wspólnych uścisków dłoni, zdjęć i wykrzyczenia „dziękujemy” dla sportowca, który dostarczył miastu dumy. Publiczność proszona jest o zabranie flag i szalików, a przede wszystkim pozytywnej energii. 😊📸
Dla mieszkańców to nie tylko koncert - to moment, by wspólnie celebrować sportowy sukces, przypomnieć sobie emocje z telewizyjnych transmisji i spotkać człowieka, który postawił Bielsko-Białą na olimpijskiej mapie.
na podstawie: Bielskie Centrum Kultury.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Bielskie Centrum Kultury). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Puchary Reksia rozdane. Pod Dębowcem ścigało się 300 młodych kolarzy

W Pisarzowicach policjanci pokazali uczniom, co może kosztować jedna decyzja

Sąsiedzka pomoc rusza w gminie. Wsparcie dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami

Składak z Himalajów wrócił do biblioteki i przyniósł 10 tysięcy dla Julki

Didżejska impreza na stadionie. Ulewa nie zatrzymała zabawy

W Czechowicach–Dziedzicach otwarto miejsce, które łączy pomoc i pasje

Korowód przeszedł przez centrum. Studenci przejęli symboliczny klucz do miasta

Orlik przy Słowackiego znika na lato - wróci odmieniony jesienią

Rap, świadectwo i rodzinny piknik w Lasku Miejskim

BOBB 2027 rusza. Mieszkańcy mogą już zgłaszać własne projekty

Rzemiosło pod lupą prawa - w Bielsku-Białej będzie o ochronie twórców

Setki wydarzeń i 80 tysięcy uczestników. PSK w Bielsku-Białej nabiera skali

Jaworze - kontrola drogowa ujawniła ponad promil, brak prawa jazdy i OC

Pod Kozią Górą powstał szlak, który uczy górskiej ostrożności
Przydatne dane teleadresowe
- Komisariat II Policji w Bielsku-Białej - dzielnicowy, rejony i kontakt
- Parafia Ewangelicko-Augsburska w Starym Bielsku - kontakt, godziny kancelarii, nabożeństwa
- Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego w Cieszynie w Bielsku - Białej - kontakt, godziny, informacje
- Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej - bilety, godziny, ekspozycje i oddziały
- Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej - kontakt, oddziały, poradnie i rejestracja
- Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej - kontakt, godziny, e-usługi
