Turniej Trójek na piasku w Cygańskim Lesie zakończony
W ubiegłą sobotę, 22 czerwca 2024 roku, na pływalni "Start" odbyła się już dwunasta edycja emocjonującego Turnieju Trójek na piasku. To wydarzenie, organizowane przez Klub Kibica BBTS Bielsko-Biała, przyciągnęło uwagę licznych miłośników siatkówki plażowej.

Turniej Trójek na piasku: sportowe emocje w Cygańskim Lesie

W minioną sobotę, 22 czerwca 2024 roku, pływalnia "Start" w Cygańskim Lesie stała się areną dla XII odsłony Turnieju Trójek na piasku. Organizatorzy, Klub Kibica BBTS Bielsko-Biała, przy wsparciu Miasta Bielska-Białej oraz Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zdołali przyciągnąć na wydarzenie dwanaście drużyn, które zacięcie rywalizowały na piaskowych boiskach.

Zacięta rywalizacja pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych

Mimo niekiedy trudnych warunków atmosferycznych, zawodnicy nie tracili zapału i energii. Zawody odbywały się w duchu sportowej rywalizacji, a każda drużyna dawała z siebie wszystko, by zdobyć upragnione miejsce na podium. Zawodnicy wykazali się nie tylko umiejętnościami siatkarskimi, ale także determinacją i wytrwałością w walce z kapryśną pogodą.

Podium XII Turnieju Trójek na piasku

Po wielu zaciętych meczach, nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Tworzywo Sztuczne, która zdominowała rywalizację. Drugie miejsce przypadło zespołowi Turbodiesel, a trzecie miejsce zajęła drużyna UKS Gandalf. Wszystkie drużyny wykazały się doskonałą formą i duchem walki, co zapewniło widzom niezapomniane emocje.

Turniej Trójek na piasku to jedno z tych wydarzeń, które każdego roku przyciąga nie tylko zawodników, ale także licznych kibiców i miłośników sportu. Organizatorzy już teraz zapowiedzieli kolejną edycję, która odbędzie się za rok. Mamy nadzieję, że będzie ona równie emocjonująca i pełna sportowych wrażeń.


Na podst. OSiR Bielsko Biala