BBOSIR: Innowacyjne BB na zakończenie sezonu w hali pod Dębowcem
Już w najbliższy czwartek odbędzie się wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Fundację Startup Podbeskidzie. To ostatnia okazja w tym sezonie, aby wziąć udział w spotkaniu Upgrade Your Business Innowacyjne BB, które odbędzie się w hali pod Dębowcem. Zapowiada się inspirujące popołudnie pełne innowacyjnych pomysłów i projektów!
  1. Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca w hali pod Dębowcem.
  2. Prezentacja innowacyjnych projektów z regionu.
  3. Wystąpienia m.in. Macieja Chmiela i Mateusza Kanika.
  4. Bilety dostępne na stronie Fundacji Startup Podbeskidzie.

Fundacja Startup Podbeskidzie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Sali konferencyjnej hali pod Dębowcem im. Zbigniewa Pietrzykowskiego przy ulicy Karbowej 26. Na scenie pojawią się czołowi przedstawiciele lokalnych innowacji, gotowi podzielić się swoimi doświadczeniami i inspiracjami.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Maciej Chmiel, dyrektor Studia Filmów Rysunkowych, który zaprezentuje projekt Trzecie OKO, oraz Mateusz Kanik, współwłaściciel Grupy Amanda, który przedstawi inicjatywę Sploty Innowacji. To doskonała okazja, aby poznać bliżej osoby, które swoimi działaniami przyczyniają się do rozwoju naszego regionu.

Nie zabraknie również Szymona Dudka, CTO i Product Ownera OXARI, oraz Jakuba Wojewody, CEO Pressly, który zaprezentuje swoje innowacyjne podejście w ramach pitchu startupowego. Ich wystąpienia z pewnością dostarczą wielu cennych informacji i inspiracji dla wszystkich uczestników.

Wydarzenie to jest nie tylko okazją do zapoznania się z nowymi technologiami i projektami, ale także do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Organizatorzy zapewniają, że będzie to niezapomniane popołudnie pełne inspiracji i możliwości rozwoju.

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Fundacji Startup Podbeskidzie. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się więcej o innowacjach, które kształtują nasz region!


Na podstawie: BBOSIR