Imprezy na Dzień Dziecka 2024 w powiecie bielskim Sprawdź, co się dzieje!

Już za kilka dni mieszkańcy powiatu bielskiego będą mieli okazję uczestniczyć w licznych wydarzeniach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka. W każdej gminie przygotowano coś wyjątkowego, by najmłodsi mogli świętować na różne sposoby. Poniżej znajdziecie przegląd najciekawszych imprez, które odbędą się w naszym regionie.
- Wędkarskie zawody w Bestwinie dla dzieci do 16 lat.
- Rodzinny piknik w Buczkowicach z licznymi atrakcjami.
- Aktywny Dzień Dziecka w Czechowicach-Dziedzicach z przedstawieniem teatralnym.
- Sportowy Dzień Dziecka w Jaworzu z biegami i pokazami straży pożarnej.
W Bestwinie, Gminny Ośrodek Kultury organizuje zawody wędkarskie dla dzieci do 16 lat. Impreza odbędzie się nad Akwenem Miasteczko” 1 czerwca. Na uczestników czekają poczęstunek oraz nagrody rzeczowe.
Gmina Buczkowice zaprasza na rodzinny piknik w Sokolni. W programie m.in. pokazy taneczne, animacje, koncerty oraz stoiska gastronomiczne. To doskonała okazja, by spędzić czas w gronie rodziny i znajomych.
W Czechowicach-Dziedzicach, w Parku Świętej Barbary, również 1 czerwca, odbędzie się jubileuszowa edycja imprezy plenerowej Aktywny Dzień Dziecka Zapaleńcy”. W programie przewidziany jest spektakl plenerowy pt. Klaunadzińscy” w wykonaniu warszawskiego Teatru Sztuka Ciała, finalistów programu Mam talent”.
W amfiteatrze przy filii GOK w Rudzicy, w Jasienicy, odbędzie się Dzień Stracha Polnego. W programie m.in. korowód strachów polnych, konkursy, pokazy oraz impreza taneczna. To wydarzenie z pewnością przyciągnie wielu miłośników lokalnych tradycji.
Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 1 w Jaworzu zaprasza na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 1 czerwca w Jaworzańskim Amfiteatrze. Na uczestników czekają gry i zabawy, wystawa replik wojskowych oraz pokaz sprzętu medycznego. Natomiast 2 czerwca w Jaworzu odbędzie się Dzień Dziecka Na Sportowo” z biegami przełajowymi, pokazami straży pożarnej oraz animacjami.
W Kozach, od 31 maja do 2 czerwca, odbędą się Dni Kóz. W programie m.in. Dzień Dziecka u Czecza w parku w Kozach, Parada Gwiazd oraz konkurs na najlepsze przebranie. 2 czerwca zaplanowano Harcerską Grę Terenową Zagubieni w Kamieniołomie”.
Gmina Porąbka świętuje 2 czerwca III Gminny Piknik Sportowo-Rodzinny oraz jubileusz 75-lecia LKS Czaniec. W programie m.in. koncert zespołu Pod Budą”. To doskonała okazja do wspólnego świętowania i integracji społeczności lokalnej.
W Szczyrku, 1 czerwca, odbędzie się Rodzinny charytatywny festyn dla Mateusza na placu św. Jakuba, a także Dzień dziecka w Szczyrk Mountain Resort oraz w Hotelu Meta. Miasto zaprasza również na koncert Poeci Polskiej Piosenki” w ArtCafe.
Wilamowice zapraszają na XIII Gminny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 2 czerwca. Trasa rajdu jest dostosowana do całych rodzin, więc każdy może wziąć udział i cieszyć się wspólną rekreacją na świeżym powietrzu.
W Wilkowicach, 2 czerwca, w Gminnym Ośrodku Kultury Promyk” odbędzie się Dzień Dziecka z Alicją w Krainie Czarów. Przygotowano liczne animacje, zabawy, konkursy oraz pokazy, a także poczęstunek dla dzieci.
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach i życzymy udanej zabawy wszystkim dzieciom oraz ich rodzinom! Cieszmy się wspólnie tym wyjątkowym dniem, pełnym radości i uśmiechu.
Ostatnie Artykuły

Lekkoatletyczne Czwartki wracają na stadion w Bielsku-Białej

Derby Bielska-Białej wracają na Stadion Miejski i podgrzewają miasto

Bielsko-Biała szykuje siatkarski wieczór - BBTS wchodzi do ćwierćfinału

Lodowisko przy Orliku zamknęło sezon z wynikiem, który robi wrażenie
![[PIŁKA NOŻNA] W Betclic 2. lidze: Unia Skierniewice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:4](/images/mecz/thumbnails/unia-skierniewice-podbeskidzie-bielsko-biala-04042026-14.webp)
[PIŁKA NOŻNA] W Betclic 2. lidze: Unia Skierniewice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:4

Na wielkanocnych drogach szykuje się wzmożony nadzór - policja zapowiada kontrole

Jak wybrać LEGO Star Wars żeby nie przepłacić i nie żałować po zakupie

W Bielsku-Białej lalki przejmą sceny na jubileuszowym festiwalu Banialuki

„Mój Powiat” trafił już do bibliotek i urzędów w całym powiecie

Biała dostanie nowe życie, gdy bielszczanie ruszą sprzątać brzegi rzeki

Wapienica zagra o przyszłe gwiazdy - Puchar Tymbark wraca na BBOSiR

Piastowska znów układa ruch od nowa i tylko jeden odcinek wraca do dwóch kierunków

Opłata za pobyt w ośrodku w Bielsku–Białej rośnie, ale nadal nie pokrywa kosztów

Organy z elektroniką i Skrzekowie w jednym wieczorze w BCK
Przydatne dane teleadresowe
- Prokuratura Okręgowa w Bielsku - Białej - kontakt, godziny, informacje
- Książnica Beskidzka Filia Osiedle Słoneczne w Bielsku - Białej - kontakt, godziny, informacje
- Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku - Białej - kontakt, godziny, informacje
- Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego w Cieszynie w Bielsku - Białej - kontakt, godziny, informacje
- Książnica Beskidzka w Bielsku - Białej - Filia Osiedle Karpackie - kontakt, godziny, informacje
- Książnica Beskidzka w Bielsku - Białej - Dzielnicowa Biblioteka Publiczna - kontakt, godziny, informacje
