Symfoniczne aranżacje i jazzowe akcenty w nowym projekcie Natalii Kukulskiej
W Bielsku-Białej odbył się wyjątkowy koncert, który wywołał falę zachwytów wśród publiczności. Symfoniczne aranżacje polskich utworów w wykonaniu Natalii Kukulskiej i wielu znakomitych kompozytorów stanowiły prawdziwą ucztę dla miłośników muzyki.
  1. Koncert pt. "Czułe struny" zgromadził na scenie liczne grono artystów.
  2. Występy charakteryzowały się nowatorskim połączeniem muzyki symfonicznej z nowoczesnym instrumentarium.
  3. Natalia Kukulska przedstawiła utwory, które napisali dla niej znani polscy artyści.
  4. Publiczność reagowała entuzjastycznie, szczególnie ciepło przyjmując utwory takie jak "Z wyjątkiem nas" czy "Zezowate szczęście".

Natalia Kukulska, znana ze swojego krystalicznego głosu, tym razem postanowiła połączyć siły z czołowymi polskimi kompozytorami i aranżerami, takimi jak Adam Sztaba, Krzysztof Herdzin, Paweł Tomaszewski i Nikola Kołodziejczyk, aby stworzyć coś całkiem nowego na polskiej scenie muzycznej. Ich wspólna praca zaowocowała serią interpretacji, które nadały klasycznym melodiom nowe, świeże brzmienie.

Repertuar koncertu był zróżnicowany, a każdy z utworów miał swoją unikalną historię, którą artystka chętnie dzieliła się z publicznością. Teksty do części utworów napisali tacy artyści jak Kayah, Natalia Grosiak, Bovska, Mela Koteluk oraz Gaba Kulka, co dodatkowo wzbogaciło muzyczne doświadczenie słuchaczy.

Wydarzenie to, bez wątpienia, zapisze się złotymi zgłoskami w kalendarzu kulturalnym miasta, stanowiąc przypomnienie o bogactwie polskiej sceny muzycznej i talentach, które na niej się mienią. "Czułe struny" to nie tylko koncert, ale przede wszystkim świadectwo kreatywności i pasji, które mogą przenieść słuchacza w zupełnie inny wymiar artystycznej percepcji.


Według informacji z: Bielskie Centrum Kultury