53. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy zakończony sukcesem
Blisko 2 000 miłośników dwóch kółek wzięło udział w 53. edycji Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta. Wydarzenie to nie tylko promowało aktywny tryb życia, ale również stało się okazją do integracji społeczności lokalnej.
  1. Start rajdu miał miejsce na Placu Wojska Polskiego.
  2. Uczestnicy pokonali trasę podzieloną na dwa etapy, z metą na Kompleksie Sportowym „Orlik”.
  3. Rajd zakończył się licznymi atrakcjami oraz ceremonią dekoracji zwycięzców.
  4. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców, co potwierdza niemal 2000 uczestników.

W niedzielne przedpołudnie Plac Wojska Polskiego zamienił się w tętniące energią centrum rowerowej pasji. Tłumy entuzjastów rowerowych, zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców, zebrały się, by wspólnie świętować miłość do ruchu na świeżym powietrzu. Pierwsza część trasy wiodła do malowniczej Bestwiny, a finałowe wydarzenia rozegrały się na Kompleksie Sportowym „Orlik”, gdzie na uczestników czekały różnorodne atrakcje.

Rajd nie był tylko okazją do rywalizacji, ale przede wszystkim do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze. Organizatorzy przygotowali liczne konkursy i gry, które uatrakcyjniły spędzanie czasu po zakończeniu samego rajdu. Dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych była jednym z najbardziej emocjonujących momentów tego dnia.

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy po raz kolejny udowodnił, że sport i aktywność fizyczna są doskonałym sposobem na budowanie silnej i zdrowej społeczności. Wydarzenie to, poprzez wspólną zabawę i rywalizację, przyczynia się do promowania zdrowego stylu życia oraz integracji mieszkańców naszego miasta.


Ośrodek Sportu i Rekreacji Bielsko-Biała