kobiece perfumy

Znaki z zodiaku odznaczają się różnymi charakterami. Aby silniej emanować wewnętrzną siłą, warto postawić na dopasowane do nich perfumy. Jaka kompozycja pasuje do tych 5 astrologicznych znaków? Sprawdź nasze wyjątkowe propozycje.

Baran – energetyczna ambicja

Osoby spod znaku barana odznaczają się wyjątkową energią i niepowstrzymaną ambicją. Odwagę oraz silną wolę pięknie podkreśli między innymi zapach z kolekcji Titani marki Giardino Benessere. Iperione to esencja potęgi mitologicznych postaci tytanów. Dobroczynną moc reprezentuje kompozycja otwierana przez akordy ambry, maliny i irysa florenckiego. Wyczuwalna w sercu róża z oudem z Laosu wspomaga ciepła baza z piżma. Ta energetyczna woń doda baranowi w trudnych chwilach pewności siebie.

Rak – troskliwy marzyciel

Raki z reguły są troskliwe i lojalne. Cenią sobie otoczenie rodziny oraz przyjaciół. To również nieustanni marzyciele. Idealną esencję mieszanki tych cech okazuje się między innymi Tyrenum Tiziana Terenzi. To kompozycja z kolekcji Classic, która przenosi do Tranii, czyli malowniczej mekki żeglarzy z całego świata. Pierwszą wyczuwalną wonią jest bukiet cytrusów otoczony himalajskim osmantusem. W sercu rozciągają się aromaty morskiej bryzy oraz różowego czy czarnego pieprzu. Bazę uzupełnia natomiast ziemiste tło z piżma i drzewa oliwnego.

Lew – szlachetna pewność siebie

Pewność siebie, kreatywność czy entuzjazm to cechy, którymi wyróżniają się zodiakalne lwy. Ciągłe bycie w centrum uwagi pozwoli im osiągnąć równie intrygujący i silny zapach. Takim kompozycyjnym przykładem będzie Mea Culpa marki V Canto. Ten wyjątkowy aromat z kolekcji Blu to esencja człowieka, który świadomie podejmuje decyzje i idzie naprzód z podniesionym czołem. Ostry aromat kreuje kadzidło oraz czerwona paczula. Ziemistości nadaje natomiast drzewo cedrowe otoczone słodyczą madagaskarskiej wanilii.

Skorpion – tajemnicza lojalność

Skorpiony to postacie silne i zdecydowane, które otaczają się tajemniczą aurą. Charakteryzuje je lojalność względem bliskich osób, nie brakuje w nich również miejsca na odrobinę zazdrości. W wyjątkowy sposób ich moc wspomogą propozycje z kolekcji Assoluto Tiziana Terenzi. Tyl to jeden z tych przykładów, który hipnotyzuje aromatem. Lekką lawendę i cytrusy spowija tu słodycz jaśminu. Natomiast równowagę wprowadza symfonia wanilii oraz drogocennego piżma. Tej aksamitnej, wonnej mgły pozostanie ze skorpionem na długo.

Ryby – namiętni romantycy

Wrażliwe i romantyczne ryby to wyjątkowe postacie w świecie astrologii. To typowi introwertycy, którzy kryją w sobie wiele tajemnic. Wyróżnia ich empatia oraz uległość nadająca im szczególnej aury. Ucieleśnieniem tlącej z nich wolności i młodości może być Hashabis marki Giardino Benessere. Te kompozycja z kolekcji Classica to hipnotyzująca woń liści konopi uzupełnionej o moc czerwonych owoców. Całość otulają mocne akordy drzewa cedrowego oraz jamajskiego pieprzu. Sięgając po tę kompozycję, ryba poczuje się jak w wodzie.