OSiR Bielsko-Biała ogłasza zwycięzców konkursu fotograficznego na lodowisku
Scena kreatywności i lodu – Bielsko-Biała świętuje talent lokalnych fotografów. Bielsko-Biała może być dumne ze swoich artystycznych talentów, które zostały uhonorowane w konkursie „Lodowisko w obiektywie”. Zamrożone chwile uchwycone przez obiektywy uczestników konkursu przyniosły miasto do życia, pokazując zarówno pasję do fotografii, jak i miłość do zimowych radości.
  1. Zakończenie konkursu fotograficznego "Lodowisko w obiektywie" ogłoszone przez OSiR Bielsko-Biała.
  2. Anna Preuschoff zajmuje pierwsze miejsce i otrzymuje Kia Sportage na weekend.
  3. Piotr Świerkot zajął drugie miejsce, zdobywając voucher na dekoracje z balonów i voucher na aktywności w LUCE Arena.
  4. Anna Zynek, zdobywczyni trzeciego miejsca, otrzymała voucher na lekcje jazdy na rolkach.
  5. Dodatkowo wszyscy zwycięzcy otrzymali wejściówki na lodowisko.
  6. Odbiór nagród możliwy w siedzibie OSiR od 21 lutego.
  7. Zapowiedziano publikację zwycięskich prac w mediach społecznościowych.

Konkurs „Lodowisko w obiektywie” nie był tylko zwykłą rywalizacją. To była okazja do świętowania lokalnej społeczności, która zimową aurę przekuła w artystyczne dzieła. Te emocjonujące i kreatywne prace nie tylko zdobiły bielskie lodowisko, ale także zapisywały niepowtarzalne momenty spędzone na ślizgawce.

Wyróżnienie w konkursie oznacza nie tylko nagrody rzeczowe, ale przede wszystkim uznanie w lokalnej społeczności. Anna Preuschoff, zdobywczyni pierwszego miejsca, umiejętnie uchwyciła esencję zimowego sportu, co przyniosło jej zwycięstwo i cenne nagrody. Z kolei zdjęcie Piotra Świerkota, które ujęło jury swoją oryginalnością, zachwyciło wszystkich spontanicznością i radością z chwili spędzonej na lodzie.

Dla Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji organizacja takiego wydarzenia to nie tylko promocja aktywności fizycznej, ale również wsparcie i docenienie lokalnych talentów fotograficznych. Wydarzenie to sprzyja integracji społeczności, która dzięki wspólnym zainteresowaniom staje się bardziej spójna.

Wszystkie nagrody czekają na zwycięzców w siedzibie OSiR Bielsko-Biała, stanowiąc namacalne dowody ich talentu i kreatywności. Nagrody te, ufundowane przez lokalne firmy i placówki, podkreślają wzajemne wsparcie i współpracę w lokalnym środowisku.

Zwycięskie fotografie, zarazem świadectwa wyjątkowej zimy w Bielsko-Białej, zostaną opublikowane w mediach społecznościowych OSiR, dając szerszej publiczności okazję do podziwiania tych wyjątkowych prac. To zaproszenie do świata, w którym każda zamrożona chwila opowiada własną historię.

OSiR Bielsko-Biała, poprzez organizację konkursu i wynikające z niego działania, pokazuje, że miasto to miejsce, gdzie każda forma aktywności oraz każdy przejaw kreatywności znajduje swoje uznanie i docenienie. Jest to przesłanie o otwartości na różnorodność i o tym, jak ważne jest wspieranie lokalnych inicjatyw.


Źródło: OSiR Bielsko Biala