Ośrodek Sportu i Rekreacji Bielsko-Biała: Rozpoczęła się akcja „Zima w mieście na sportowo”
Ferie zimowe w Bielsku-Białej nabierają sportowego charakteru! Miejskie obiekty otwierają swoje podwoje dla wszystkich, którym marzy się aktywny wypoczynek na śniegu i lodzie.
  • Aktywności na świeżym powietrzu dla uczniów podczas przerwy zimowej
  • Wachlarz zajęć sportowych: od łyżwiarstwa po pływanie
  • Zaproszenie do uczestnictwa w organizowanych wydarzeniach

Zima to idealna pora, aby oderwać się od ekranów i cieszyć się aktywnym wypoczynkiem. Bielsko-Biała wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodszych mieszkańców, oferując niecodzienną okazję do rozwijania sportowych pasji w ramach inicjatywy „Zima w mieście na sportowo”. To idealna szansa, by podczas ferii szkolnych nie tylko nabrać kondycji, ale również odkryć w sobie sportowego ducha rywalizacji, bez względu na mroźną aurę.

Obiekty sportowe rozbrzmiewają śmiechem i dźwiękami ślizgających się łyżew, szusujących nart oraz odbijających się piłeczek do tenisa stołowego. Pierwszy dzień akcji zainaugurował mnóstwo atrakcji, a lodowiska i stoki narciarskie przyciągnęły wielu entuzjastów zimowych szaleństw. Nie zabrakło również tych, którzy wolą ciepło basenowej wody – pływalnia również otworzyła się dla młodych pływaków.

Organizatorzy zapewniają, że każdy dzień ferii będzie okazją do spróbowania czegoś nowego oraz udoskonalenia swoich umiejętności w ulubionych dyscyplinach sportowych. Jest to czas, kiedy zima staje się synonimem zdrowej rywalizacji i radosnego spędzania czasu, a także okazją do nawiązywania nowych znajomości na sportowym gruncie.

Zachęcamy wszystkich, którzy pragną aktywnie spędzić czas wolny od szkoły, do wzięcia udziału w organizowanych wydarzeniach. Niech ten zimowy czas stanie się inspiracją do podjęcia nowych wyzwań i początkiem pasji, która będzie towarzyszyć przez długie lata. Sport to zdrowie, a ferie w Bielsku-Białej to najlepszy moment, by o tym przypomnieć.


Opierając się na: Ośrodek Sportu i Rekreacji Bielsko-Biała