Policjanci z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży dokonanej w Bielsku-Białej przy ul. Łagodnej, w lokalu pizzerii, które miało miejsce w dniu 6 i 11 września 2023 roku. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 6 i 11 września 2023 roku w Bielsku-Białej przy ul. Łagodnej, w lokalu gastronomicznym. Nieznany sprawca ubrany w czarne buty, ciemne spodnie oraz czarną bluzę z kapturem dokonał kradzieży dokumentów, oraz pieniędzy, które znajdowały się w kasetce za barem. Jak ustalono sprawca w nocy z 5 na 6 września 2023 roku zasnął w lokalu, a kiedy się obudził dokonał kradzieży pieniędzy, po czym wyszedł przez okno pizzerii. Mężczyzna wrócił do lokalu prawdopodobnie przez to samo niezamknięte okno w nocy 11 września i dokonał kradzieży pieniędzy i dokumentów.

Publikujemy wizerunek mężczyzny, który dokonał kradzieży zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej ul. Składowa 2 pod nr tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.
Zapewniamy anonimowość!