Bielsko - sklepy z zabawkami

Bielsko-Biała to niezwykle klimatyczne miasto usytuowane w południowej części Polski. Dla wielu ludzi jednym z pierwszych skojarzeń z tym miejscem będzie Studio Filmów Rysunkowych, w którym powstawały znane i podziwiane przez lata historie Bolka i Lolka oraz pociesznego psa Reksia. Miasto w pewnym sensie stanowi również bazę wypadową dla miłośników Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego. Warto jednak podkreślić obecność atrakcji skierowanych przede wszystkim do najmłodszych. Sklepów z zabawkami w Bielsku-Białej nie brakuje i z pewnością wiele z nich spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie powinny znaleźć się na naszej liście? 

Świat dziecka

Ogromna powierzchnia wypełniona po brzegi niezliczoną ilością zabawek brzmi jak spełnienie marzeń każdego dziecka. Takie właśnie miejsce znajduje się przy ulicy Cyniarskiej 11. Nie będzie przesadą stwierdzenie, iż jest to sklep będący ucieleśnieniem największych dziecięcych fantazji. To dosyć obszerny sklep z bardzo zróżnicowanym i bogatym asortymentem skierowanym zarówno do najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Spectrum możliwości jest niezwykle obszerne, dlatego można spędzić tutaj naprawdę sporą część dnia na poszukiwaniu aktualnej zabawki marzeń. Świat dziecka - sklep zabawkowy ma sporo do zaoferowania również fanom klocków LEGO w Bielsko-Białej, które od wielu dekad cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Różnorodność asortymentu jest imponująca, dlatego z pewnością każdy znajdzie w tym miejscu coś, co w pełni spełni oczekiwania. 

Zabawki Bielsko

Przy ulicy Gminnej znajduje się sklep o dosyć jednoznacznej i niezwykle zachęcającej nazwie Zabawki Bielsko. Małemu dziecku niczego więcej do szczęścia nie trzeba, bo sama nazwa jest przecież wystarczająco obiecującą zapowiedzią tego, co w środku. A w środku różnorodne zabawki dla młodszych i starszych dzieci począwszy od nieskomplikowanych zabawek skupiających się na poprawieniu umiejętności motorycznych, a skończywszy na zaawansowanych zestawach klocków LEGO Avengers, które wprawiają w zachwyt nie tylko miłośników superbohaterów wykreowanych przez Marvela. 

Sklepy z klockami - Fajne zabawki i RIK Zabawki

Przy ulicy Komorowickiej 39/41 mieści się kolejny sklep, który już na pierwszy rzut oka zdaje się być istnym rajem dla małego dziecka. Nazwa Fajne Zabawki w stu procentach odpowiadają temu, co sklep faktycznie ma do zaoferowania. 

Ciekawym punktem na zabawkowej mapie Bielka-Białej jest także znajdujący się przy ulicy Jutrzenki 18 sklep RIK Zabawki. To kolejne miejsce, które skradnie serca najmłodszych gości. Sklep odznacza się bardzo ciekawym asortymentem. Można tutaj zakupić zarówno niewielkie zabawki, jak i cieszące się dużą popularnością w ostatnich latach quady. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by w tym sklepie wyposażyć się w kolejny zestaw klocków LEGO, który zasili rozrastającą się już kolekcję. 

Popularny w całej Polsce - sklep SMYK

Bielsko-Biała jak wiele innych miast w Polsce może poszczycić się także obecnością jednego z najpopularniejszych sklepów zabawkowych. Smyk - cały dla małych! znajduje się w centrum handlowo-rozrywkowo-usługowym Sfera przy ulicy Mostowej 5. Dzieciakom nie trzeba przedstawiać asortymentu tego sklepu. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że znają go lepiej niż niejeden ekspedient. Poza bejcznymi pluszakami o wielkich gabarytach, lalkach LOL Surprise, znajdziemy w Smyku sporo atrakcyjnych zestawów LEGO dla młodych konstuktorów. 

Platforma sprzedażowa i giełda w jednym!

Postawklocka.pl to platforma sprzedażowa będąca jednocześnie jedną z największych baz klocków LEGO. Jest to z całą pewnością dobra alternatywa dla osób, którym nie udało się namierzyć upragnionego zestawu w sklepach stacjonarnych. Wbrew pozorom takie sytuacje zdarzają się notorycznie, bo niektóre sety po pewnym czasie są wykluczane z regularnej sprzedaży. Na platformie Postawklocka.pl znajdziemy zarówno najnowsze zestawy, jak i te, których premiera miała wiele lat temu. Są tutaj zestawy nowe, jak i używane. Z całą pewnością jest to dobre miejsce dla pasjonatów. 

Bielsko - Biała