Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Zabiegi wyszczuplające ciało — TOP 5

Endermologia, Vela Shape III, Onda, Storz Medical i Schwarzy to obecnie najpopularniejsze zabiegi wyszczuplające, które pomagają kobietom osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Jeśli zmagasz się z cellulitem, miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową i wiotką skórą, te terapie rozwiążą Twoje problemy!

Endermologia — nowoczesny zabieg wyszczuplający

Polecanym przez specjalistów zabiegiem wyszczuplającym ciało jest m.in. Endermologia LPG Alliance. Masaż podciśnieniem prowadzi do intensywnej stymulacji tkanek, pobudza krążenie krwi i niweluje uciążliwe obrzęki. Ta bezinwazyjna procedura zabiegowa pozwala:

  • usunąć cellulit (nawet w zaawansowanym stadium),
  • zredukować oporną tkankę tłuszczową,
  • ujędrnić i wygładzić skórę.

Endermologia nie jest bolesna ani nie wymaga rekonwalescencji. Przed zabiegiem musisz założyć specjalne ubranko, które ułatwia poślizg rolek sprzętu. Już 5-6 sesji zabiegowych pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty (jedna sesja trwa około 30 minut). W opinii pacjentek wielowymiarowa penetracja tkanek jest komfortowa i przyjemna.

Vela Shape III — pogromca cellulitu i tłuszczu

Zabieg wyszczuplający Vela Shape III dostępny m.in. w warszawskiej Klinice Miracki niszczy komórki tłuszczowe w bezinwazyjny i bezbolesny sposób. Podczerwień, masaż próżniowy i fale radiowe gwarantują zmniejszenie obwodów ciała i cellulitu, pozostawiając gładką i jędrną skórę na długie miesiące. Innowacyjne urządzenie firmy Syneron Medical Ltd to jedna z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod modelowania i wysmuklania sylwetki. Synergia różnych technologii sprawia, że zainteresowanie tą procedurą wśród pacjentek walczących o lepszą wersję siebie jest naprawdę ogromne. Co ważne, Vela Shape III nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Ten popularny zabieg wyszczuplający nie jest bolesny, a jedna sesja trwa około 30 minut.

Onda Deka — likwidacja tkanki tłuszczowej mikrofalami

Zabieg Onda swoją wysoką efektywność zawdzięcza unikalnym mikrofalom Coolwaves. Głowice urządzenia firmy Deka bezinwazyjnie penetrują tkanki na różnych głębokościach. Mikrofale uderzają centralnie w komórki tłuszczu, pomijając naskórek. Zintegrowany system chłodzenia kontaktowego sprawia, że procedura jest naprawdę komfortowa. Ten zabieg wyszczuplający umożliwia doskonalenie dowolnych partii ciała, zwłaszcza:

  • pośladków,
  • ud,
  • ramion,
  • brzucha,
  • okolice kolan,
  • pleców.

Coolwaves rozbijają cellulit, skóra jest wygładzona, jędrna i elastyczna, a Ty nie musisz już wstydzić się swoich nóg.

Storz Medical — modelowanie sylwetki falą uderzeniową

Kolejny, rekomendowany zabieg wyszczuplający to Storz Medical. W czym tkwi sekret tej metody? To przełomowe rozwiązanie korzysta z technologii fali uderzeniowej. Niezwykłe fale akustyczne redukują oporny cellulit (nawet w III i IV stadium zwłóknienia), ujędrniają skórę, rozwiązując problem wiotkości. Storz sprawdza się także w przypadku miejscowej otyłości. Poddając się sesjom zabiegowym, możesz też usprawnić przepływ limfy i pobudzić metabolizm. Wszystko to jest możliwe bez ingerencji chirurgicznej. Konkretna liczba zabiegów modelujących jest ustalana indywidualnie z każdą pacjentką.

Schwarzy — stymulacja mięśni i usuwanie tłuszczu

Ostatnim zabiegiem wyszczuplającym ciało jest Schwarzy, który pozwala dodatkowo pięknie wyrzeźbić kobiecą sylwetkę (bez wyczerpujących treningów na siłowni). 30-minutowa sesja zabiegowa daje efekty porównywalne do wykonania około 800 brzuszków. Dzięki stymulacji elektromagnetycznej Schwarzy wzmacnia mięśnie, poprawia ich napięcie i redukuje lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową w bezbolesny i komfortowy sposób. Jedna procedura trwa około pół godziny, przy prowadzeniu biernego trybu życia zalecane jest skorzystanie z co najmniej 8 sesji (z częstotliwością 2 razy w tygodniu). Warto łączyć Schwarzy z zabiegami takimi jak Endermologia LPG Alliance i Onda Deka.

Jesteś gotowa na walkę o figurę jak ze snów? Nie zwlekaj, wejdź na stronę www.klinikamiracki.pl i zapisz się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej!

MT: Zabiegi wyszczuplające ciało I Klinika Miracki Warszawa

MO: Twoja figura jest daleka od ideału? Poznaj najlepsze zabiegi wyszczuplające. Umów się na wyszczuplanie ciała w warszawskiej Klinice Miracki!