Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Policjanci z Bielska-Białej poszukują świadków wypadku drogowego, jaki miał miejsce 18 listopada br. około 5.40 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Wyspiańskiego. Uczestnikami zdarzenia byli kierujący samochodem osobowym i rowerzystka.

Do zdarzenia doszło 18 listopada br. około godziny 5.40 na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Wyspiańskiego w Czechowicach-Dziedzicach. 37-letni kierujący pojazdem marki Toyota Avensis koloru srebrnego jadąc ulicą Wyspiańskiego w kierunku ulicy Traugutta, zderzył się z 35-letnią rowerzystką. Kierująca jednośladem poruszała się drogą dla rowerów wzdłuż ulicy Traugutta w kierunku ulicy Węglowej. W wyniku zderzenia kobieta doznała obrażeń ciała. Śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku drogowego.

Prosimy wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 712 80 lub 47 85 714 24, 47 85 712 55 lub 997, adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z najbliższą jednostką Policji.