Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Nowoczesna klinika Nowa Ortopedia

Nowa Ortopedia to profesjonalnie wyposażona placówka medyczna posiadająca doświadczoną kadrę lekarzy i fizjoterapeutów. Na uwagę zasługuje fakt, że każdy pacjent ma możliwość otrzymania kompleksowych porad już na etapie zamawiania odpowiednich usług w ramach obsługi na recepcji.

Nowa Ortopedia to nowoczesna klinika, która wychodzi naprzeciw potrzebom osób korzystających aktywnie z internetu. Rozbudowana encyklopedia wiedzy jest dostępna pod adresem https://nowaortopedia.pl/ Również za pośrednictwem tej strony internetowej można zamawiać wizytę u lekarza lub skorzystać z tradycyjnych metod kontaktu telefonicznego.

Leczenie rehabilitacyjne wymaga najwyższej jakości sprzętu i dużych pomieszczeń. Nowa Ortopedia oferuje dla swoich pacjentów salę diagnostyki funkcjonalnej o wielkości 200 metrów. Na tak dużej przestrzeni można z powodzeniem umieścić sprzęt służący do regeneracji narządów ruchu. Oczywiście wszystkie zabiegi są przeprowadzane pod kontrolą i obserwacją doświadczonych trenerów i fizjoterapeutów, którzy mają za sobą lata przeprowadzonych zabiegów i związane z tym sukcesy. Każdy z pacjentów otrzymuje IFP, czyli Indywidualny Plan Fizjoterapii. Dzięki temu można dostosować działania pod konkretne potrzeby i możliwości osób korzystających z terapii. Przy tworzeniu Indywidualnego Planu Fizjoterapii bierze się pod uwagę stan zdrowia oraz możliwości pacjenta. Same plany są natomiast nieustannie monitorowane oraz mogą zostać dostosowane elastycznie do zmieniającego się stanu zdrowia pacjenta. Pozwala to osiągnąć najlepsze efekty w bardzo krótkim czasie.

Warto też odnotować, że dla wygody pacjentów placówka Nowej Ortopedii jest otwarta do późnych godzin wieczornych, a także w soboty. Dla najbardziej zapracowanych, jak i dla osób, które cenią sobie czas istnieje możliwość zarówno konsultacji i diagnostyki w trakcie tylko jednej wizyty. Wszystkie potrzebne, nowoczesne urządzenia diagnostyczne są dostępne w jednym miejscu, więc pacjent nie musi szukać daleko. W oczekiwaniu na zabieg lub konsultację można skorzystać z przestronnych poczekalni w których można napić się kawy lub herbaty, co jest sporym ukłonem w kierunku klienta.