Jest nam niezmiernie przykro poinformować, że w związku z decyzją organizatora o zmianie sposobu realizacji 17. edycji programu „Dnia przedsiębiorczości” spotkanie planowane na dzień 2 kwietnia zostaje odwołane. W przypadku, jeśli będzie możliwe ponowne zorganizowanie dla młodzieży „Dnia przedsiębiorczości” wzorem lat ubiegłych, zostanie wydany stosowny komunikat. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy do tej pory zgłosili się do nas z chęcią spędzenia tego dnia z bielskimi policjantami.

Jest nam niezmiernie przykro poinformować, że w związku z decyzją organizatora o zmianie sposobu realizacji 17. edycji programu „Dnia przedsiębiorczości” spotkanie planowane na dzień 2 kwietnia zostaje odwołane. W przypadku, jeśli będzie możliwe ponowne zorganizowanie dla młodzieży „Dnia przedsiębiorczości” wzorem lat ubiegłych, zostanie wydany stosowny komunikat. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy do tej pory zgłosili się do nas z chęcią spędzenia tego dnia z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Jednocześnie informujemy, że nie jest możliwe zorganizowanie dla Was indywidualnych praktyk z policjantami KMP Bielsko-Biała. Kiedy to będzie możliwe, zostanie wyznaczona nowa data i wówczas odbędzie się jedno spotkanie dla wszystkich uczniów chętnych spotkać się z naszymi policjantami.