Jedni planują wakacyjne urlopy z rocznym wyprzedzeniem, a drudzy zaś odkładają to na ostatnią chwile. Dla każdego bez wyjątku znajdzie się miejsce w przepięknym Uniejowie, gdzie oprócz historycznych ścieżek, odpocząć możemy zanurzając się w gorących wodach termalnych. Lecz oprócz wakacyjnych atrakcji pamiętać trzeba o wynajęciu tymczasowego lokum, a zatem co z noclegi w Uniejowie? Uniejów oferuje dziesiątki noclegów wszystkim odwiedzającym, jednak my wiemy, że najlepszym rozwiązaniem dla każdego urlopowicza będzie Apart Hotel Termy Uniejów.

Apart Hotel - miejsce odpowiednie dla każdego!

Apart Hotel usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie term uniejowskich. Na tle większości ofert noclegów na terenie miasta Uniejów, wyróżnia się on przede wszystkim swoją wielkością oraz nowoczesnym i zminimalizowanym designem. Miejsce to oferuje swoim gościom przede wszystkim pokoje, w których każdy odwiedzający może złapać chwile oddechu po całodniowych atrakcjach oferowanych przez miasto, ale też o wiele więcej. Do dyspozycji gości przygotowano aż cztery rodzaje pokojów do wyboru. Pierwszym z czterech jest pokój dwuosobowy standard, które wyposażone są w łóżko typu king size lub dwa osobne łóżka oraz wannę w przypokojowej łazience. Kolejnym pokojem, z którego dobroci korzystać możemy w Apart Hotel jest pokój dwuosobowy typu studio. Pokój ten podzielony został na część sypialną oraz część wypoczynkową wyposażoną w wygodną sofę. Dwuosobowe pokoje superior stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających klientach. W tych pokojach goście znaleźć mogą odrębną sypialnie z wygodnym łóżkiem małżeńskim lub dwoma oddzielnymi oraz pokój dzienny z rozkładaną sofą oraz fotelami.

Wakacje czasem podróży, gdzie wybrać się w tym roku?

Dla gości, którzy liczą na wszystko co najlepsze Hotel Apart ma do zaoferowania wypoczęcie w jednym z wielu apartamentów. Apartamenty to przede wszystkim przestronne, nowoczesne wnętrza z łazienką w pobliżu sypialni oraz częścią wypoczynkową. Dodatkowym asortymentem tych pokoi jest zestaw kina domowego i ciśnieniowy ekspres do kawy. Oprócz pokoi, na terenie hotelu znaleźć możemy miejsca przeznaczone dla najmłodszych gości. Hotel Apart proponuje naukę przez zabawę na świeżym powietrzu, bawilandię z niesłychaną ilością kolorowych zabawek oraz mini park linowy przeznaczony dla małych łowców przygód. Każda z atrakcji jest w stu procentach bezpieczna dla dzieci. Główną atrakcją hotelu Apart jest możliwość korzystania z uzdrawiających, gorących źródeł, które goście hotelu znaleźć będą mogli w swoich pokojach. Jest to możliwe dzięki bliskiemu sąsiedztwu term uniejowskich oraz specjalnemu połączeniu z tamtejszymi źródłami. Wszyscy wczasowicze nawet po opuszczeniu term uniejowskich będą mogli relaksować się w wynajmowanej hotelowej łazience. To dopiero luksus! Dodatkowo każdy z klientów hotelu będzie mógł rozsmakować się w daniach szefa kuchni restauracji Aqua Restaurant gdzie spróbować będą oni mogli zarówno polskich dań jak i kuchni międzynarodowej.

Apart Hotel jako organizator imprez okolicznościowych

Jeśli oferta uniejowskiego noclegu w hotelu Apart to wciąż za mało skupmy się na organizacji imprez okolicznościowych. Apart Hotel daje możliwość wynajęcia czterech przestronnych oraz klimatyzowanych sal konferencyjnych, które służyć mogą na spotkania biznesowe i zebrania pracownicze. Ponadto hotel daje swoim gościom możliwość organizacji imprez okolicznościowych takich jak komunie, chrzciny, wesela, urodziny czy jubileusze, a także imprezy dostosowane do potrzeb klienta. To wszystko czyni Apart Hotel miejscem idealnym, w którym odnajdziemy wakacyjny spokój.

1000 Znaków do wykorzystania