Dwukrotnie w ciągu dzisiejszej nocy, w odstępie zaledwie 3 godzin, bielscy policjanci zatrzymywali tego samego pijanego kierowcę. 35-latek kierujący hyundaiem za pierwszym razem miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Za drugim razem badanie stanu jego trzeźwości dało wynik 1,7 promila alkoholu. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 2 lat więzienia. Stracił już prawo jazdy.

Dzisiaj około 2.00 w Bielsku-Białej na ul. Czołgistów kierujący hyundaiem uszkodził dwa znaki drogowe. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci z komisariatu I zatrzymali go chwilę później w miejscu zamieszkania. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 2 promili alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Zaledwie 3 godziny później świadek zdarzenia poinformował policjantów o tym samym pijanym kierowcy hyundaia, który wcześniej spowodował kolizję drogową. Policjanci z komisariatu II zatrzymali 35-latka na bielskiej ul. Pocztowej. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu.

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Jutro usłyszy zarzuty. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat za kratami i wysoka kara grzywny.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.