Srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-17 dla GLKS SferaNET Wilkowice!
Młodzi wilki z Wilkowic pokazują pazur! Drużyna GLKS SferaNET nie zwalnia tempa, zdobywając srebro na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu U-17. Ten sukces to kolejny dowód na to, że pasja i ciężka praca prowadzą do wielkich osiągnięć. Przyjrzyjmy się bliżej triumfowi naszych lokalnych bohaterów.
  • Zdobycie przez GLKS SferaNET Wilkowice srebrnego medalu na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu U-17.
  • Skład zwycięskiej drużyny oraz trenerzy stojący za ich sukcesem.
  • Zasłużone gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla drużyny i trenerów.

W samym sercu powiatu bielskiego, młodzi sportowcy z GLKS SferaNET Wilkowice stanowią źródło lokalnej dumy, zdobywając srebrny medal w prestiżowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu U-17. Ten niezwykły sukces jest rezultatem nie tylko talentu, ale również ciężkiej pracy całej drużyny oraz dedykacji trenerów: Dominika Kępysa, Szymona Cichego i Krzysztofa Bąka.

Zawody te były areną, na której młodzi zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z najlepszymi z całej Polski. Skład drużyny, który doprowadził do tego fantastycznego osiągnięcia, to: Świecak, Babina, Ziobrowski, Walczak, Wronal, Maślonka, Fender, Rączka, Habla, Dominiak, Stwora, Dyduch, Kołodziej oraz Wojnar. Każdy z tych młodych sportowców wnosił na boisko coś wyjątkowego, tworząc niesamowitą mozaikę umiejętności.

Warto podkreślić, że sukces nie przychodzi bez wsparcia i motywacji. Społeczność powiatu bielskiego może być dumna z tego, jak jej młodzi reprezentanci pokazują na arenie ogólnopolskiej, że determinacja i zgrany zespół są kluczem do wielkich osiągnięć. Serdecznie gratulujemy wspaniałej drużynie oraz ich trenerom wielkiego sukcesu oraz dziękujemy za to, że dumnie reprezentują powiat bielski! Życzymy dalszych sukcesów. - to słowa, które doskonale podsumowują uczucia wszystkich, którzy śledzili ich drogę do sukcesu.

GLKS SferaNET Wilkowice udowadnia, że młodzież w naszym regionie ma ogromny potencjał, który może być rozwijany dzięki pasji, ciężkiej pracy oraz wsparciu środowiska. Miejmy nadzieję, że ten srebrny medal będzie tylko początkiem długiej i owocnej drogi na sportowej mapie Polski. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych młodych wilków z Wilkowice!


Na podst. Powiat Bielski