Bielskie Centrum Kultury: Voo Voo - muzyczna Liga Mistrzów
Czy to był koncert roku? Wyjątkowe dźwięki Voo Voo w bielskim ognisku kultury!
  • Szalone połączenie rocka, jazzu i reggae w wykonaniu zespołu Voo Voo.
  • Emocjonujące improwizacje i mistrzostwo operowania dynamiką na koncercie.
  • Harmonijne brzmienie instrumentów i solówki muzyków w BCK.
  • Wspólny Jam Session i bezpośredni kontakt z fanami po koncercie.
  • Komentarze publiczności i Wojciecha Waglewskiego świadczące o niezwykłym wieczorze.

Światła reflektorów w rytm muzyki, a w powietrzu unosi się elektryzująca energia – tak w skrócie można opisać wieczór z Voo Voo, który zgromadził mieszkańców miasta w poszukiwaniu muzycznych uniesień. Bielskie Centrum Kultury stało się areną, na której zespół zaprezentował swoje niekwestionowane umiejętności, łącząc różnorodne style muzyczne i przekraczając granice gatunków.

Spektakl rozpoczął się od osobistego wprowadzenia i "przemowy" Wojciecha Waglewskiego, lidera grupy, który zaprezentował skład zespołu. Niebawem muzycy przenieśli publiczność w świat swoich największych hitów, takich jak "Nim stanie się tak" czy "Flota Zjednoczonych Sił", które wywołały owacje na stojąco.

Wyjątkowość tego wydarzenia polegała także na perfekcyjnej pracy realizatora dźwięku, który umiejętnie wyważył brzmienie poszczególnych instrumentów. Każdy z członków zespołu miał przestrzeń do popisu solowego, co podkreślało ich indywidualny talent i wkład w całokształt koncertu. To element, który sprawia, że muzyka na żywo staje się prawdziwym przeżyciem.

Zwieńczeniem wieczoru był Jam Session, który rozpoczął się nieco później niż planowano, co jednak nie umniejszyło jego magii. Waglewski wraz z Mateuszem Pospieszalskim, Karimem Martusewiczem i Michałem Bryndalem, tworzył kameralną atmosferę, w której fani mieli okazję do osobistych rozmów, zdobycia autografów oraz wspólnego fotografowania. Lider Voo Voo przyznał, że scena BCK to miejsce, na którym gra się wyjątkowo dobrze.

Zauroczeni widzowie, wychodząc z koncertu, jednogłośnie wyrażali swoje zachwyt. To nie tylko pokazuje siłę i wpływ muzyki na ludzkie emocje, ale również świadczy o kunszcie artystycznym zespołu, który potrafi stworzyć niezapomniany wieczór dla swoich słuchaczy.


Według informacji z: Bielskie Centrum Kultury