Pomysł na spędzenie czasu z rodziną? Układanie klocków!

Wartościowy czas spędzony z rodziną to świetny sposób na zacieśnianie więzi. Dobrym pomysłem na organizację rodzinnego spotkania jest wspólne składanie klocków. Takie zajęcie pozwoli dorosłym się odprężyć, a dla najmłodszych będzie cenną lekcją współpracy, koncentracji i kreatywności.

Out Of The Box – wyjątkowy sklep internetowy z klockami i nie tylko

Out Of The Box to stosunkowo nowa inicjatywa, której niektórzy konsumenci mogą jeszcze nie kojarzyć, choć zapoznać się z nią jest naprawdę warto! To sklep internetowy firmy InPost, znanej i cenionej przez klientów z całej Polski. Wiadomo więc, że zakupy w Out Of The Box wiążą się z szybką i wygodną dostawą – pod wskazany adres lub do wybranego automatu Paczkomat®.

Warto również wiedzieć, co znajduje się w asortymencie tego wyjątkowego e-sklepu. W ofercie można znaleźć zarówno przedmioty codziennego użytku, jak i zabawki, akcesoria do domu czy ubrania. Wśród nich wymienia się m.in. zestawy klocków do składania, bawełniane siateczki na zakupy, gadżety czy funkcjonalne lunchboxy.

Asortyment marki wyróżnia się unikalnym designem, który bardzo często nawiązuje do samej firmy InPost, dużą dozą kreatywności oraz przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami, co jest spójne z ekologicznym podejściem całego przedsiębiorstwa. Out Of The Box stawia na ekologiczne materiały takie jak np. washpapa, czyli wytrzymały papier, nadający się do szycia i czyszczenia na wilgotno.

Wspólne układanie klocków – wartościowy czas w rodzinnym gronie

Zestaw klocków to coś, co umili czas niezależnie od wieku i w zasadzie łączy pokolenia. Podczas składania zróżnicowanych elementów dorośli mogą się zwyczajnie zrelaksować i odstresować, np. po wymagającym dniu w pracy. Co więcej, niektórzy rodzice wykorzystują wspólną zabawę klockami dla dzieci, aby porozmawiać z pociechami na różne tematy i umacniać rodzinne więzi.

Oprócz tego, składanie klocków przez najmłodszych stanowi połączenie zabawy z nauką, której oczywiście mogą towarzyszyć rodzice. Takie zajęcie za sprawą możliwości dowolnego łączenia różnych elementów i kształtów rozwija u dzieci kreatywność oraz zdolności manualne.

Ponadto podążanie za dołączoną do zestawu instrukcją to świetna lekcja koncentracji i skupiania uwagi. Dziecko uczy się nie tylko postępowania zgodnie ze wskazówkami, ale i rozwiązywania problemów oraz logicznego myślenia.

Oprócz tego wspólna zabawa z rodzeństwem przyczyni się do rozwoju umiejętności społecznych. Złożenie zestawu wymaga przecież komunikacji, zdolności do dzielenia się poszczególnymi elementami, a niejednokrotnie również umiejętności osiągania kompromisów.

Zestawy klocków InPost – czym się wyróżniają?

Dostępne zestawy wyróżniają się wyjątkowym designem i tematyką. Po złożeniu klocki przedstawiają sortownię z wózkiem widłowym i figurkami pracowników, ciężarówkę wykorzystywaną do transportu przesyłek oraz maszynę Paczkomat z ekologicznym samochodem do przewozu paczek.

Za ich produkcję odpowiada polska firma Cobi, która od lat jest znana i ceniona w branży zabawkarskiej. Części od Cobi można łączyć z elementami od innych producentów, dzięki czemu dziecko stworzy własną, unikalną konstrukcję. Klocki świetnie sprawdzą się jako prezent, który rozbudza wyobraźnię, stymuluje kreatywność i pozwala ćwiczyć pamięć.

Zestawy znajdujące się w ofercie sklepu Out Of The Box to klocki dla dorosłych i dzieci. Elementy wykonane z trwałych materiałów posłużą zabawie przez wiele lat, a oprócz tego są unikalne i świetnie prezentują się na półce.

Wspólne układanie klocków – wartościowy czas w rodzinnym gronie