Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Dlaczego warto kupić alkomat?

Niekiedy zdarzają się w naszym życiu chwile w których mamy okazję napić się wspólnie z rodziną czy znajomymi. Często jest to moment do wspólnych wygłupów i dobrego humoru, który nie odpuszcza. Zdarzyć się może że pod wpływem emocji i dobrej zabawy my bądź ktoś z uczestników może zapomnieć że jest pod wpływem alkoholu. Dlatego w każdym momencie noś ze sobą urządzenie do szybkiego pomiaru trzeźwości, pozwoli to uniknąć nie przyjemnych konsekwencji.

Kup urządzenie do pomiaru trzeźwości

Często zdarzają się okazje aby wypić z rodziną czy przyjaciółmi? Nie ryzykuj, kup alkomat i bądź pewien że nie przytrafią Ci się problemy. Dobrze się bawiąc wiele osób zapomina że przed chwilą wypili nieco alkoholu, wsiadają za stery samochodu i nieszczęsnym trafem zostają zatrzymani przez policję. W takim wypadku można pożegnać się z prawem jazdy i śmiało można oczekiwać problemów jakie dopiero nadejdą. Dlatego zadbaj o własne oraz innych bezpieczeństwo kupując urządzenie do pomiaru trzeźwości. Nie pozwól wsiąść za kierownicę osobą w stanie nie trzeźwości. Najnowsze statystyki pokazują że coraz więcej osób decyduje się na zakup takich urządzeń w celach wyłącznie prywatnych, nie czekaj więc dłużej. Najlepszą informacją która powinna zachęcić nas przed zakupem to fakt iż urządzenia te nie są najdroższe, modele z górnej półki kosztują około tysiąca złotych, co ważne nie musimy przejmować się że sobie nie poradzimy z ich obsługą. Alkomaty od https://alkopatrol.pl to urządzenia bardzo prosto skonstruowane, ich obsługa jest bardzo łatwa i nie wymaga od swoich użytkowników specjalnej wiedzy czy umiejętności. Warto dodać że możemy je stosować wiele razy, wystarczy pamiętać wyłącznie o okresowych testach na poprawne działanie.

Czy kalibracja jest ważna?

Kiedy zaniedbamy ten aspekt naszemu urządzeniu może grozić uszkodzenie czujników a nawet sensora. Co ważne tego typu uszkodzenia nie podlegają gwarancji a więc nie możemy oddać do serwisu na bezpłatną naprawę. Przed pierwszym użyciem warto zapoznać się z dokładnymi wskazówkami jak powinno przebiegać prawidłowe badanie trzeźwości. Pamiętajmy o okresowej kalibracji, w tym wypadku nie ma znaczenia czy urządzenie jest przez nas używane prawidłowo czy też nie, nie ma również znaczenia czy w ciągu roku przeprowadziliśmy tylko jeden test. Warto o tym nie zapominać i liczyć się z konsekwencjami w przypadku braku kalibracji.