Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny podejrzewanego o płatność zbliżeniową nienależącą do niego kartą bankomatową w Bielsku-Białej przy ul. Mickiewicza w sklepie Żabka. Do przestępstwa kwalifikowanego jako kradzież z włamaniem do systemu bankowego doszło w dniu 6 listopada 2019 roku. Publikujemy wizerunek poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem — tak jest bowiem kwalifikowane bezprawne użycie cudzej karty bankomatowej do wypłaty pieniędzy z bankomatu lub płatności zbliżeniowej. Do przestępstwa doszło w dniu 6 listopada 2019 roku w Bielsku-Białej przy ul. Mickiewicza w sklepie Żabka. Sprawca dokonał płatności na kwotę blisko 40 zł. Publikujemy wizerunek podejrzewanego o tę kradzież mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Rysopis: Mężczyzna w wieku ok. 30 lat, wysoki, średniej budowy ciała, ogolony na łyso, bez zarostu na twarzy. Ubrany w niebieskie jeansy oraz niebieską kurtkę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do:

  • Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112,
  • Wizerunek poszukiwanego mężczyzny
  • Wizerunek poszukiwanego mężczyzny
  • Wizerunek poszukiwanego mężczyzny
Ładowanie odtwarzacza...