Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej regularnie oddają życiodajną substancję. Czekolady, które każdy krwiodawca otrzymuje w ramach posiłku regeneracyjnego, zbierali na specjalną okazję. Taka pojawiła się z okazji Dnia Dziecka. Mundurowi zjawili się ze słodkim upominkiem w Bielskim Szpitalu Pediatrycznym. Małym pacjentom życzymy smacznego, dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu. A wszystkim dzieciom, aby na ich buziach zawsze gościł wielki uśmiech.

Policjant, ratownik medyczny i pielęgniarka stoją przed szpitalem. Obok widać maskę policyjnego radiowozu.
Przy Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Bielsku-Białej powstał Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Oddając honorowo krew, policjanci ratują życie i zwiększają świadomość potrzeby regularnego oddawania krwi nie tylko w środowisku policyjnym, ale też pośród swoich bliskich i znajomych. Mundurowi i pracownicy cywilni wapienickiej jednostki prewencji jak każdy krwiodawca otrzymywali w ramach posiłku regeneracyjnego czekoladę. Policjanci zbierali słodkości na specjalną okazję. Taka pojawiła się okazji Dnia Dziecka. Słodkości w imieniu policjantów bielskiego pododdziału prewencji Naczelnej Pielęgniarka Szpitala Pediatrycznego w Bielku-Białej, Pani Donacie Sawczuk.przekazał mł. asp. Dariusza Fendera kierujący działalnością klubu.

Małym pacjentom życzymy smacznego, dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu. A wszystkim dzieciom, aby na ich buziach zawsze gościł uśmiech.